18.12.2018

Що таке ізолят

Евгения Семченко
Чемпионка Украины в категории Атлетик-Физик, диетолог
Що таке ізолят

Одним з найбільш прославенних продуктів в спортивному харчуванні вважається ізолят. Завдяки своєму якісному складу і високій результативності саме цей вид протеїну заслужив позитивні відгуки від заслужених бодібілдерів. Що таке ізолят і чому він став зіркою спортивного харчування?

Так що ж таке ізолят протеїну? Це чистий білок, який складає 95%, і лише 5% в його складі припадають на інші компоненти. Продукт повністю позбавлений від жирів і вуглеводів, за рахунок чого має здатність швидкого засвоєння. На противагу йому надають ізолят протеіна- той же білок, який має здатність довгого засвоєння. Найчастіше механізм його виробництва - це процедура іонного обміну або повторної мікрофільтрації від сироватки виділяється при виробництві сиру

В більш широкому сенсі ізолят протеіна- будь який протеїн з вмістом білка 90% і більше. Сировиною для отримання цього продукту, як правило, служать продукти з білкової структурою (яйця, м'ясо, соя, птиця, риба). Деякі навіть мають свої власні назви через сировину, з якогї були зроблені, такі як яєчний порошок і т.д

Особливо високо цінується ізолят протеїну через свою унікально збалансовану амінокислотну формулу. Однак треба бути уважним і розуміти, що багато виробників лукавлять, насипаючи в упаковку набагато менше чистого білка з метою підзаробити на довірливих покупцях

Корисні властивості ізоляту протеїну

1. Ізолят засвоюється за 30-40 хвилин і дає надзвичайно швидкий результат;

2. Він не викликає алергічних реакцій та подразнень;

3. Низький вміст білків в препараті 60-70% пропонується тим, у кого є проблеми з перенесенням лактози;

4. Суміші ізоляту і сироваткового протеїну рекомендуються тим, хто не має можливості регулярно постачати організм поживними речовинами.

5. Ізолят наповнює організм всіма необхідними амінокислотами та служить будівельним матеріалом для них. В першу чергу для будівництва м'язової маси, більш того, він грає безпосередню роль в імунній системі організму, зміцнюючи імунітет.

Кращий протеїн-ізолят

Рейтинг спортивного харчування – ізоляту протеїну, заснований виключно на думці та відгуках наших експертів і покупців магазину Bcaa.ua.

  1. Gold Standard 100% Whey   (Optimum Nutrition)
  2. Elite Whey   (Dymatize )
  3. ISO WHEY Zero lactose free   (Biotech)
  4. Syntha-6   (BSN)
  5. 100% Whey Isolate (Scitec Nutrition)
Перейти до покупок

Відгуки про Що таке ізолят 1

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Николай

Единственный изолят, не содержащий вообще углеводов, и жиров, который мне встречался - Scitec Iso Great. К тому же - єто один из немногих изолятов с 90 содержанием белка. Все остальные 80 с углеводами и жирами (в некоторых экземплярах видел и по 12 углеводов в составе). Короче изолят смело можно обозвать тем же концентратом, только без лактозы, вот и все. Усваивается он так же как и концентрат, и если детально изучить состав - имеет ту же аминокислотную матрицу. Да, кстати что занчит 3 пункт в разделе полезных свойств Низкое содержание белков в препарате 60-70 предлагается тем, у кого есть проблемы с переносимостью лактозы?. Каким образом непереносимость лактозы относится к низкому содержанию белков, если лактоза это углевод))), и ее неперносимость в 100 случаев связана с недостатком ферментов лактазы, на концентрацию которого - белки абсолютно не влияют. Короче говоря, один из моих знакомых начитался подобной ереси, и теперь общую массу на скайтековском изоляте набирает. Не поверите,за 2 года - 1,5 кг. Спору нет результат не плохой (если это сухая масса конечно), но вообще цели и продукт несопоставимы, так же как и басни про лучшее усвоение изолята, и суперскую аминокислотную матрицу, и прочую ерунду..... хотя с другой стороны надо же как то оправдать его стимость))).

Інші корисні статті