01.02.2020

Шейкер - примха спортсмена або необхідний помічник

Денис Лысюк
Бодибилдер-любитель
Шейкер - примха спортсмена або необхідний помічник
Уявити собі рельєфне тіло без спеціальної дієти досить складно. Щодня кожен спортсмен зобов'язаний приймати різні види коктейлів для підтримки своєї форми. Справжнім помічником в процесі приготування такої смакоти є шейкер .

Ці невеликі ємності різних форм — невід'ємний супутник професійного атлета. Завдяки зручній формі їх легко класти в спортивну сумку.  Щільна герметична кришка захищає шейкер від протікання. Це допомагає дотримуватися режиму харчування в будь-яких умовах.

Здається, що шейкер в спортивному харчуванні — це примха. Адже змішати добавку з молоком або йогуртом можна і вручну. Але не все так просто. У спортивній дієті важливо не тільки кількість мікроелементів, але і їх якість. Коктейль, приготований з грудочками значно гірше засвоюється організмом. В результаті, корисні речовини не потраплять в кров, що негативно позначається на якості тренувань.

В силу продуманої будови, шейкер повністю виключає утворення грудочок. Усередині кожного шейкера є спеціальна пластикова сітка,  яка дробить грудки суміші. При цьому розмір сіточки і її форма не мають ніякого значення. Головне - її наявність.

Обираючи шейкер для спортивного харчування , варто звернути увагу  на наявність мірної шкали. Зручна візуальна розмітка склянки дозволяє приготувати максимально корисний коктейль за відповідним рецептом. Змішування коктейлю в шейкері без розмітки може призвести до перевищення дозування. Це неприпустимо для спортивного харчування, оскільки може стати причиною нездужання спортсмена.

Сьогодні підібрати шейкер дуже легко. Виробники гаджетів для здорового способу життя враховують всі побажання споживачів від форми і матеріалу до кількості камер і обсягу.

Серед усього цього розмаїття фахівці рекомендують зупинити свій вибір на пристроях з безпечного пластика. Завдяки BPA-free матеріалу, упаковка не вступає в реакцію з вмістом. До того ж, харчовий пластик вважається найміцнішим матеріалом.

Кількість камер в шейкері повністю залежить від уподобань атлета і виду його харчування. Наприклад, двокамерні гаджети розраховані на зберігання рідини і порошкоподібної суміші ( протеїну , креатину або гейнера ). Шейкер на 3 камери оснащений ще одним сектором — для капсул. Такий девайс підійде професійним бодібілдерам та спортсменам.

Відмінним варіантом для тривалих тренувань є шейкер на 4 відділення. Крім ємностей для води, капсул і сухої суміші, гаджет оснащений додатковим резервуаром для додаткової порції харчування. Завдяки цьому, 4-х камерний шейкер зручно брати з собою в подорож.

Оскільки шейкер — це важлива складова спортивного харчування, варто дуже відповідально підійти до його вибору. Досвідчені спортсмени обирають якісні добавки і обладнання для здорового способу життя в таких спеціалізованих інтернет-магазинах як наш. Це дозволяє не лише заощадити кошти і час, а й придбати новинки індустрії.
Перейти до покупок

Відгуки про Шейкер - примха спортсмена або необхідний помічник 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті