29.03.2018

Як приймати Bcaa в порошку

Евгения Семченко
Чемпионка Украины в категории Атлетик-Физик, диетолог
Як приймати Bcaa в порошку

Популярний вид спортивного харчування – амінокислоти – користуються великим попитом у багатьох професіоналів важкого спорту. Але в швидкій гонитві за ідеалами далеко не всі вживають його правильно, що непомітно шкодить здоровому стану організма. Звичайно ж, вживання спортивного харчування – це справа індивідуальна і вирішується з фахівцями, але існують універсальні правила прийому для всіх. Як же слід приймати BCAA в порошку?

BCAA – це спеціальне об'єднання 3 незамінних амінокислот (лейцин, ізолейцин, валін). Дані 3 амінокислоти становлять 35% від усіх амінокислот, які знаходяться в м'язах, вони потрібні для запуску процесів анаболізму, кращого відновлення організму після фізичних навантажень. Також продукт має антикатаболічну дію, тобто допомагає зберегти вашу м'язову масу і пригнічує рівень стресового гормону – кортизолу. BCAA є незамінними амінокислотами (не синтезуються організмом), а це означає, що отримати їх ми можна тільки з їжею або з додатковими спортивними добавками.

Результативність BCAA

- антикатаболічний вплив;

- активний ріст сухої м'язової маси;

- швидке спалювання підшкірного жиру;

- зростання силових показників;

- стимуляція синтезу білка.

Як бачите, BCAA будуть корисні завжди – і в період набору маси, і в період сушіння, також амінокислотні комплекси знадобляться вам на аеробіці.

Прийом BCAA

Як і скільки правильно пити BCAA, знають не всі. Режим прийому буде залежати від ваших цілей, а дозування від вашої підготовленості та індивідуальних потреб. Як пити амінокислоти в період набору м'язової маси? На цій фазі рекомендується вживати BCAA 3 рази – перед, протягом тренування і після нього. Також корисно приймати такі амінокислотні комплекси відразу після того як ви прокинетеся, щоб придушити ранковий катаболізм.

В період сушки пити BCAA рекомендується також 3 рази: до, на та після тренування. Але при схудненні також варто вживати амінокислоти між прийомами їжі, щоб придушити апетит і катаболізм.

Тепер поговоримо про те, скільки пити BCAA. Професійні атлети рекомендують приймати не більше 8г таких амінокислот за 1 прийом. Також фахівці стверджують, що найефективнішим буде 3-х разовий прийом BCAA, менші дози також будуть ефективні, але не покриють повністю потребу організма атлета, який інтенсивно тренується. Приймати подібні спортивні добавки ви можете постійно, не потрібно ніякого циклювання і перерв, ніякої шкоди і побічних ефектів комплекси не викличуть.

Амінокислоти BCAA можна поєднувати з будь-якими іншими продуктами спортивного харчування , такими як гейнер, протеїн, креатин та інші. Деякі недобросовісні виробники часто випускають продукт в невеликих дозах, хоча ціни залишаються колишніми, тому перед покупкою завжди перевіряйте кількість порцій і розмір однієї дози.

Інші корисні статті:

Перейти до покупок

Відгуки про Як приймати Bcaa в порошку 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті