11.12.2017

Інноваційні продукти для набору м'язової маси

Александр Колодий
Бодибилдер, фитнес-блогер
Інноваційні продукти для набору м'язової маси
Питання росту м'язів актуальне для всіх спортсменів. Рельєфне тіло — це показник мужності, фізичної сили і досконалості. Звісно, для отримання такого результату атлети здатні піти на багато чого — від нарощування маси природним шляхом до вживання спеціалізованих препаратів.

Шлях збільшення маси тіла за рахунок м'язів кожен обирає самостійно. Спортивні лікарі і дієтологи стверджують, що і натуральні продукти, і спортивне харчування повністю нешкідливі для організму, якщо підходити до їх прийому мудро та без фанатизму.

Як показує досвід відомих спортсменів, починати працювати над масою тіла варто все-таки зі звичних продуктів, які є в холодильнику кожної людини.

Набір м'язової маси за допомогою продуктів харчування

Можливо, спортсмени-початківці зі скепсисом поставляться до того, що бажаний рівень м'язів можна наростити, вживаючи яйця, горіхи і відварну яловичину. Звісно, самі продукти не дадуть бажаного результату. Важливо поєднання правильного збалансованого харчування з постійними фізичними навантаженнями.

Важливу роль відіграє і грамотно вибудуваний графік харчування і тренувань. Тому перед стартом роботи над збільшенням маси, бажано проконсультуватися зі спортивним дієтологом або лікарем.

Відомо, що для росту м'язової маси спортсмена слід вживати 1,4 г білка на 1 кг ваги. Якщо розрахувати необхідну кількість речовини на середню вагу атлета вагою 80 кг, то вийде 112 грамів білка щодня.

Отримати таку кількість речовини реально. Досить пам'ятати, що для активного засвоєння білка, необхідний вітамін С. Бажана пропорція 1 мг вітаміну на 1 г чистого білка. В якості вітаміну С можуть виступати цитрусові, зелень (петрушка, селера і шпинат). Деякі спортсмени вживають звичну всім аскорбінку.

Достатню кількість білків можна отримати, додаючи до свого раціону горіхи, насіння, бобові, гриби і молочні продукти.

Оскільки м'язова маса розвивається не тільки завдяки рослинним, а й твариним білкам, атлетам не варто забувати про відварену телятину, курку, індичатину і рибу. Це особливо важливо, адже ці продукти насичені амінокислотами, необхідними для росту м'язів і активного обміну речовин.

Поряд з білками, важливу роль в насиченні силою м'язової маси тіла відіграють вуглеводи і жири. Безумовно, це не означає, що неконтрольоване вживання легких вуглеводів і насичених жирів піде на користь спортивній фігурі. Як при будь-якій спортивній дієті важливо мати баланс. 

Основу росту м'язів складають вуглеводи з низьким глікемічним індексом — апельсини, морква, виноград, болгарський перець, смородина, чорнослив і курага.

Жири при наборі маси виконують функцію сполучної ланки, що з'єднує вітаміни. До того ж без жирів, засвоєння кальцію неможливо. Тому кожному спортсмену важливо щодня їсти горіхи і насіння. Ці продукти містять найбільшу кількість рослинних жирів.

Набір м'язової маси за допомогою спортивного харчування.

Сьогодні ринок настільки насичений різними видами спеціалізованих добавок, що часом навіть фахівцям зі спортивного харчування складно розібратися. Незважаючи на це, всі вони сходяться в одному: для набору м'язової маси організму атлета необхідні:
  • протеїн;
  • креатин;
  • трібулус;
  • екдистерон;
  • BCAA;
  • лейцин.
Звичайно, більшість видів харчування, які орієнтовані на набір маси містять ці речовини. Але цього не достатньо. Важливо, щоб спортивна добавка була натуральна, тобто містила максимальну кількість природних компонентів. Це забезпечує безпеку і зручність використання.

Атлетам і спортсменам, які турбуються не лише про зовнішній вигляд свого тіла, але і про стан здоров'я, слід звернути свою увагу на такі інноваційні продукти, як Solid та Blox від BPI Sports. Виготовлені у вигляді капсул і порошку, ці добавки містять концентровану кількість корисних речовин, які сприяють швидкому і якісному набору маси.
Перейти до покупок

Відгуки про Інноваційні продукти для набору м'язової маси 1

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Артем

Спортивное питание в магазине bcaa реально по самым низким ценам в Украине. Спасибо за то что вы есть! Тёма :)

Інші корисні статті