18.12.2018

Види спортивних батончиків

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Види спортивних батончиків
Спортивні батончики — це важливий елемент живлення людей, що стежать за станом своєї ваги і фігури. Завдяки великому вмісту легкозасвоюваних амінокислот, вітамінів, вуглеводів і протеїнів вони є ідеальним доповненням до спортивного харчування. Батончики також можуть замінити один прийом їжі.

Як і до будь-якого спортивного харчування, ставлення до батончиків неоднозначне. Деякі називають цей перекус  набір шкідливих хімічних елементів, націлених на збільшення маси тіла. Насправді, харчові добавки, які входять до складу батончика, містять необхідні і корисні мікроелементи. Вміст їх настільки максимальний, що потреба в додаткових штучних добавках повністю зникає.

Лікарі-дієтологи рекомендують вживати батончики як при голоді, так і при постійних інтенсивних тренуваннях. Природно, ці дві ситуації розрізняються витратами енергії, тому розроблено кілька видів батончиків. Перш за все вони відрізняються складом, дією і призначенням.

Види спортивних батончиків

  • Енергетичні батончики мають вигляд смачної шоколадки з корисним наповненням.

Це дієтичний продукт, який можна вживати як спортсменам, так і людям, що ведуть активний спосіб життя. Їх склад збагачений корисними природними речовинами, які позитивно позначаються на організмі людини — гуарана, екстракт женьшеню або чайного листа, кофеїн. Особливістю енергетичного перекусу, який цінують більшість спортсменів, є тривале засвоєння вуглеводів протягом дня. Справа в тому, що пропорції простих і складних вуглеводів так розподілені в батончику, що вони сприймаються організмом в різний час. В результаті, спортсмен постійно відчуває себе бадьорим і повним енергії. Додатково вони збагачені протеїнами, що запобігають катаболічним процесам в організмі.

  • Креатинові батончики рекомендується вживати перед інтенсивними тренуваннями. Маючи в своєму складі креатин, вони допомагають набрати м'язову масу під час занять. До того ж, вживання харчування з креатином значно зменшує рівень втоми м'язів під час інтенсивних навантажень.
  • Жироспалюючі батончики поступово набувають загальної популярності, не тільки серед спортсменів, але і серед людей, охочих схуднути. Активна речовина L-картінін допомагає окисленню жирів і перетворення їх в енергію. Це призводить до швидкого руйнування жирових клітин, і, як результат - втрати ваги. Вживання жироспалюючих батончиків ефективно тільки в поєднанні з активними тренуваннями.
  • Протеїнові батончики — це перекус, спеціально розроблений для важкоатлетів. 30% протеїнів, які входять до складу, активно допомагають набрати м'язову масу, не задіюючи жири.

Вибір батончика безпосередньо залежить від смаку і цілей споживача. Незалежно від типу перекусу, потрібно пам'ятати, що обіцяні на упаковці результати — це не тільки постійне вживання, але й серйозні спортивні тренування.
Перейти до покупок

Відгуки про Види спортивних батончиків 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті