06.04.2021

Scivation стал Xtend

Денис Лысюк
Бодибилдер-любитель
Scivation стал Xtend

Ви зайшли на сайт придбати своє улюблене спортивне харчування від Scivation, а його немає? Не поспішайте засмучуватися, ми легко перетворимо ваше обурення в посмішку і приємне здивування.

Бренд Scivation безмірно вдячний кожному клієнту за довіру до своєї продукції. Визначальний фактор, який свідчить про те, що виробник на правильному шляху, це надзвичайна кількість шанувальників по всьому світу і входження в топ світових компаній з виробництва спортивного харчування. Всі ці роки виробник прислухався до своїх клієнтів, враховував і фіксував кожне зауваження і побажання, щоб стати брендом спортивного харчування в №1.

Залишивши все найкраще від Scivation, додавши до виробництва новітні технологічні рішення і провівши колосальну роботу над удосконаленням продукції, бренд Scivation став Xtend.

Banner___-_2

Змінивши назву, компанія зовсім не змінила своїм принципам. Xtend Original, як і його попередник Scivation, буде продовжувати проривати недосяжні планки високої якості, встановлюючи свої власні, керуватися лише наукою і використовувати тільки інноваційні технології. Зі зміною імені бренду змінився і склад спортивного харчування. На численні прохання відсоток штучних добавок і підсолоджувачів зведений до мінімуму. І клієнти, які давно з нами, безумовно, помітять значну зміну смакового профілю. Scivation залишився в минулому заради того, щоб Xtend ще більше радував вас в майбутньому.

Тому зустрічайте улюблену біодобавку від Scivation у всіх спеціалізованих точках продажу і перевірених магазинах спортивного харчування під брендом Xtend. Тиснемо захмарну вагу разом - ви на біцепс, ми на якість.

Відгуки про Scivation стал Xtend 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті