09.09.2019

Роль травних ферментів для швидкого набору м'язової маси

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Роль травних ферментів для швидкого набору м'язової маси
Сьогодні існує величезна кількість різноманітних добавок, видів харчування, що стимулюють набір м'язової маси. Разом з активними тренуваннями ці комплекси обіцяють спортсменам рельєфне, спортивне та підтягнуте тіло. На жаль, ці обіцянки не завжди збуваються. Причиною цього може бути нестача травних ферментів в організмі.

У світі медицини і спорту травні ферменти називаються "ензимами". Їх основне призначення – це розщеплення їжі на три важливі складові — вуглеводи, білки і жири. Розкладаючи «по шафках» корисні молекулярні сполуки, ферменти позбавляють спортсменів від багатьох складнощів, пов'язаних з особливостями харчування.

На жаль, у великих мегаполісах досить складно придбати здорову і природну їжу. Більшість запакованих товарів, в тому числі і сир, риба, м'ясо, проходять первинну термічну обробку, яка спрямована на знищення шкідливих мікроорганізмів. Але паралельно зі шкідливими, вмирають і природні корисні елементи. Відбувається деферментація, підвищується кислотність, що призводить продукт до втрати всіх корисних властивостей. Вживаючи таке «неживе» харчування, спортсмен не поповнює свій організм ензимами. В результаті, людина достатньо тренується, беззаперечно дотримується спортивного харчування, але при цьому його м'язи ні на міліметр не збільшуються.

Саме тому спортсмени змушені поповнювати свій запас ензимів за допомогою спеціальних добавок. Спортивні лікарі і дієтологи не раз проводили різні дослідження, спрямовані на розробку оптимальної ферментної суміші. В результаті, сучасні комплекси здатні не тільки налагодити щоденне надходження ензимів в організм, але і прискорити процес відновлення після виснажливих занять спортом.

Незважаючи на те, що асортимент спортивних добавок з ензимами досить широкий, лікарі рекомендують віддавати перевагу простим комбінованим комплексам, як наприклад панкреатин або бромелаїн. Завдяки природному походженню, ці речовини мають всі необхідні елементи для якісного розщеплення молекул їжі. До того ж, присутність протеаз і амілаз в панкреатині дозволяє швидше засвоюватися білкам, вуглеводам і жирам, і відповідно насичувати організм.

Важливо, що вживанням ензимних комплексів не дозволяє передозування. Рекомендована кількість — 2-3 г/день. Бажано вживати добавку перед прийомом їжі, оскільки це дозволяє максимально швидко змусити ферменти працювати.

Ензими привабливі тим, що майже не мають побічних ефектів, і принимаються курсом. Безумовно, прийом добавки варто обговорити з лікарем.
Перейти до покупок

Відгуки про Роль травних ферментів для швидкого набору м'язової маси 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті