23.07.2017

За скільки можна набрати форму за допомогою спортивного харчування

Александр Колодий
Бодибилдер, фитнес-блогер
За скільки можна набрати форму за допомогою спортивного харчування
Більшість новачків, починаючи займатися спортом, прагнуть моментально набрати м'язову масу, проте важливо знати, як краще зробити це правильно без шкоди для організму. Новачкові, який прагне набрати форму потрібно мати уявлення про будову м'язів і від чого, безпосередньо, залежить їх ріст. Спочатку має бути реальне розуміння перспективи в культуризмі, щоб на кінцевому етапі не розчаруватися в самих тренуваннях. З самого початку потрібно визначити цілі і посилатися на належний час, за який можна досягти бажаного результату.

Пересічній починаючій людині потрібно присвятити тренуванням близько трьох років. Якщо ви очікуєте великих результатів потрібно бодібілдинг зробити способом життя. Багато хто вважає, що може підкачатися, а потім кинути тренування, в такому випадку не чекайте приголомшливих результатів.

Більшість культуристів, щоб прискорити цей процес часто включають в програму тренувань спортивне харчування. Супутність такого харчування допомагає правильно набрати м'язову масу, регулювати вагу, а також поповнити втрачені вітаміни і мікроелементи.

Відзначити конкретний час, за який ви могли б набрати форму однозначно важко, оскільки це, перш за все, залежить від бажаного результату. У разі систематичних тренувань в поєднанні з раціональним збалансованим меню, досить помітні зміни ви можете спостерігати вже на третьому місяці. Не варто зловживати подібним харчуванням і вестися на вкрай короткі строки обіцяних наслідків, тому що важливо не лише набрати, а й зберегти форму.

В основному спортивне харчування вживають у двох випадках: або ви хочете більше набрати форму, збільшивши м'язову масу, або скинути зайву вагу. В даному випадку більш детально розглянемо перший варіант. Основу представленого харчування крім натуральних продуктів складають гейнери – окремий вид спортивного харчування, інгредієнтами якого є білковий, соєвий, яєчний і сироватковий протеїни. Продукція такого типу допомагає швидше отримати рельєфність м'язів, при цьому усунути непотрібні жири з тканин.

Але не варто фанатично ставитися до даного продукту, слід дотримуватись дозування, викладеного в інструкції, оскільки ріст м'язів ви максимально не прискорите, а лише принесете шкоду організмові. Наприклад, велика кількість прийому жироспалювачів може призвести до підвищення артеріального тиску, діуретики найчастіше призводять до зневоднення організму.

Варто підкреслити, що обираючи спортивне харчування краще спочатку визначитися з його типом, відповідним вашій меті, проконсультуватися у лікарів і досвідчених тренерів. При правильному виборі продукції спортивного харчування, дотримання збалансованого правильного раціону і систематичним тренуванням, бажаного результату вам вдасться досягти максимально швидко.

Відгуки про За скільки можна набрати форму за допомогою спортивного харчування 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті