15.01.2020

Фактори які можуть вплинути на ваш прогрес в спортзалі

Александр Колодий
Бодибилдер, фитнес-блогер
Фактори які можуть вплинути на ваш прогрес в спортзалі
Майже кожен новачок, що приходить в спортзал, очікує від тренувань швидкого результату у вигляді спалювання жирових відкладень, нарощування м'язової тканини, збільшення показників витривалості і сили. І дійсно, на початковому етапі роботи над своїм тілом відбуваються певні і досить помітні позитивні зміни.
    
Однак через деякий час інтерес починає втрачатися, бажання активно працювати кудись пропадає, те, що раніше стимулювало і надихало, перестає навіть цікавити. В результаті займатися стає все складніше, а результативність зменшується. Для того, щоб колишнє прагнення до тренувань не пропадало, слід сфокусувати увагу на кількох факторах, які здатні поліпшити якість роботи в спортзалі.
    
Мабуть, найбільш важливе значення для атлетів має місце, де вони тренуються. Кожен зал не тільки володіє певним набором тренажерів і спортивних снарядів, але і має свою неповторну атмосферу. Комусь припадуть до душі аскетичні і строгі підвальні приміщення, де нічого не буде відволікати від зосередженої роботи. Іншим потрібен певний рівень комфорту і затишку, тому власники клубів стали все частіше замовляти у дизайнерів спеціальні розробки інтер'єрів.
    
Навіть колір стін і меблів, наявність або відсутність рослин і рівень освітлення може мати певний вплив на людину. Однак тут не можна дати загальних рекомендацій, тому при виборі найбільш комфортного для себе місця для занять краще орієнтуватися на свої власні переваги.
    
Це може здатися незвичним, але на сьогоднішній день вченими доведено, що певна музика може впливати не лише на настрій і самопочуття людей, а й сприяти навіть виробленню організмом тих чи інших гормонів. Якщо вас долають втома, роздратування або нудьга, то немає нічого більш дієвого, ніж послухати активну й енергійну музику. Тоді і настрій відразу покращиться, і останній жим буде даватися з меншою напругою.
     
Дуже важливим фактором, здатним позитивно позначитися на результативності тренувань, є наявність здорової конкуренції. Якщо ви захоплюєтеся рельєфними м'язами або хорошими спортивними результатами свого товариша, то це може стати потужним стимулом для того, щоб ви з подвоєною енергією продовжили заняття. В цьому випадку спрацьовує інстинкт лідерства, в чому немає нічого поганого за умови, що ваша конкуренція буде чесною і доброзичливою.
   
Навіть наявність в спортзалі симпатичної дівчини або прагнення справити хороше враження на кого-небудь підштовхне вас до більш активних тренувань. Головне все-таки – це ваш правильний психологічний настрій і сильне бажання досягти хороших результатів. В цьому випадку, приклавши деякі зусилля, ви обов'язково підвищите якість роботи над собою і досягнете стабільного прогресу. Також не варто забувати про спортивне харчування і добавки, які суттєво спрощують життя кожного спортсмена. Наприклад гейнери допомагають організму відновитися після інтенсивного тренування, а амінокислоти надають сил під час нього.

Відгуки про Фактори які можуть вплинути на ваш прогрес в спортзалі 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті