23.12.2019

Спортивне харчування від виробника Biotech

Денис Лысюк
Бодибилдер-любитель
Спортивне харчування від виробника Biotech
Одним з найбільших світових концернів, який є лідером в області виробництва спортивного харчування, є американська компанія Biotech , створена в 90-х роках минулого століття. З того часу корпорація зуміла не лише налагодити випуск високоякісних спортивних добавок, але і отримати заслужене визнання у найвимогливіших споживачів.

Зростаючий попит на товари цього бренду став причиною того, що в Європі було відкрито власне виробництво компанії, а також створена ціла мережа власних магазинів спортивного харчування. На сьогоднішній день добавки від виробника Biotech продаються більш ніж в п'ятдесяти країнах світу.
   
Користуються продукцією Biotech як спортсмени-любителі, які займаються виключно для свого задоволення і підтримки здоров'я, так і ті атлети, для яких спорт став професією. Ймовірно, цей успіх пояснюється тим, що співробітники компанії використовують тільки високоякісну і ретельно відібрану початкову сировину, а сам виробничий процес здійснюється з використанням останніх інноваційних розробок і новітніх лабораторних досліджень.
   
Асортимент товарів вражаючий і налічує близько 330 найменувань, охоплюючи при цьому практично всі категорії спортивного харчування. Ви можете придбати протеїни, гейнери, креатин, амінокислотні комплекси, добавки для відновлення суглобів, жироспалювачі, вітаміни і мінерали , перед- і післятренувальні добавки, L-карнітин, а також вітамінні батончики і напої.
     
Компанія Biotech прагне, аби її продукція могла задовольнити потреби будь-якого спортсмена. Адже своєчасне і грамотне забезпечення атлета, що тренується необхідними для організму елементами дозволяє йому швидше досягти поставлених цілей – схуднути, наростити м'язову масу, покращити показники сили і витривалості.
 
Крім того, спортивне харчування допомагає швидше відновлюватися після силових навантажень, налагодити сон, нормалізувати обмін речовин, зміцнити імунітет, а найголовніше – показати відмінні спортивні результати. А завдяки упаковкам з різним об'ємом, можна підібрати зручний варіант індивідуального дозування.
 
Корпорація Biotech є власником багатьох ліцензій і патентів на унікальні склади. Крім того, вся продукція має сертифікати відповідності суворим міжнародним стандартам якості і безпеки своїх складових, таких, наприклад, як Good Manufacturing Process, IFS, HACCP, ISO 9001-2000. У складі спортивних добавок гарантовано відсутні допінгові, стимулюючі і інші заборонені інгредієнти.

Вся продукція бренду Biotech відмінної якості та ефективності при оптимальній вартості, що робить її практично незамінним продуктом для більшості спортсменів.

Відгуки про Спортивне харчування від виробника Biotech 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті