24.03.2021

С чем связано изменение цвета скупа внутри продукции Optimum Nutrition

Денис Лысюк
Бодибилдер-любитель
С чем связано изменение цвета скупа внутри продукции Optimum Nutrition

Компанія Optimum Nutrition без сумнівів є лідером на ринку спортивного харчування. Її високоякісні харчові добавки користуються попитом не лише у досвідчених спортсменів, а й у новачків. Це легко пояснюється прийнятною вартістю і широким асортиментом продукції, яка довела свою ефективність і виготовляється з урахуванням всіх світових стандартів якості.

Optimum Nutrition: як відрізнити оригінал

З початку 2020 року компанія вирішила зробити редизайн своєї продукції, і ключовим моментом в даному процесі стала заміна золотистих скупів на білі. У зв'язку з цим в мережі з'явилося дуже багато питань, оскільки з такими змінами раніше не доводилося стикатися, і вони викликали підозру в справжності придбаної біодобавки.

Усім добре відомо, що відмінною рисою оригінальної продукції Optimum Nutrition був мірний совочок золотистого відтінку з логотипом ON на ручці, але тепер він видозмінився і на це є вагома причина. Компанія Optimum Nutrition слідує світовим тенденціям і теж вирішила зробити свій внесок в збереження екології і навколишнього середовища. Вся справа в тому, що продукцію з кольорової пластмаси досить складно переробляти, а вироби з металевої кольорової пластмаси (золота мірна ложечка) і зовсім не підлягають подальшій переробці. Виробником було прийнято рішення зробити скупи більш екологічними і змінити їх колір на білий. Тепер вони повністю придатні до подальшої переробки. Дані совочки мають точно такі ж розміри, як у їх попередників, і на них також нанесено логотип ON. Тому, купуючи спортивне харчування Optimum Nutrition з білою мірної ложечкою, ви можете бути повністю впевнені, що продукт оригінальний і має високу якість.

Banner

Як ще можна визначити оригінальність спортивного харчування

Для захисту своєї продукції виробник наносить на упаковку наклейки з секретним кодом, завдяки якому можна перевірити спортивне харчування на справжність. Для цього необхідно перейти на офіційний сайт компанії Optimum Nutrition, перевірка коду здійснюється у відповідному розділі ресурсу в спеціальному віконці. Обов'язково перед ідентифікацією товару слід обрати правильний регіон, оскільки від цього безпосередньо залежить кількість символів коду. Для перевірки товарів, куплених в Україні, вибираємо зі списку «Europe» і вводимо зазначені на етикетці символи. Зверніть увагу, що код перевіряється тільки один раз, при його повторному введенні буде з'являтися оповіщення про те, що код вже був використаний.

При покупці спортивного харчування від Optimum Nutrition рекомендуємо звертати увагу на наступне:

  • купуйте тільки ті біодобавки, на упаковку яких нанесена спеціальна фірмова наклейка ON;
  • просіть замінити товар в разі, якщо наклейка пошкоджена;
  • ви можете сміливо просити повернення грошових коштів в тому випадку, якщо продукт не є оригінальним (не пройшов перевірку на офіційному сайті виробника);
  • замовляйте спортивне харчування виключно у перевірених компаній, які вже встигли високо зарекомендувати себе на ринку і мають позитивні відгуки покупців.

В інтернет-магазині bcaa.ua на вас чекає широкий асортимент виключно оригінального спортивного харчування від найпопулярніших виробників. Сміливо замовляйте необхідну вам продукцію і будьте повністю впевнені в її найвищій якості!

Перейти до покупок

Відгуки про С чем связано изменение цвета скупа внутри продукции Optimum Nutrition 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті