28.08.2019

Роль жироспалювачів в спортивному харчуванні

Евгения Семченко
Чемпионка Украины в категории Атлетик-Физик, диетолог
Роль жироспалювачів в спортивному харчуванні
У гонитві за спортивним тілом і відсутністю жиру будь-які засоби хороші. Але так думають домогосподарки і модниці, які худнуть та безупинно стежать за своїм зовнішнім виглядом. Для спортсменів важливі не всі засоби, а тільки їх безпечні та ефективні варіанти.

Серед великої кількості спортивного харчування, коктейлів і добавок для збільшення ефективності тренувань і м'язової маси, вид харчування що найбільш продається - це термогеники. Вони ж жироспалювачі.

Висока популярність жироспалювачів пояснюється не тільки дією реклами. Потрапляючи всередину організму, термогеники активізують певні процеси, які призводять до зниження ваги. Завдяки комплексному складу, жироспалювачі здатні підійти до проблеми зайвого жирового прошарку "з усіх боків".

Склад жироспалювачів
  • Діуретики, виводять зайву вологу з організму.
  • Речовини, які підвищують температуру тіла і активізують обмін речовин.
  • Суміші, що пригнічують апетит;
  • Речовини, які позбавляють від жиру.
У якісних і безпечних жироспалюючих речовинах, всі компоненти рослинного або натурального походження. Наприклад, для підвищення температури використовують екстракт зеленого чаю або мате. Ефект пригнічення апетиту досягається додаванням до складу кави або синуліна.

Переважання певного компонента над іншими визначає вид жироспалювача. Серед усього розмаїття цих сумішей, спортсмени-культуристи та бодібілдери найчастіше вдаються до термогеників і ліпотропних препаратів. Перші досягають ефекту видалення жиру за рахунок збільшення температури тіла до +38 градусів. З підвищенням температури інтенсивно витрачається внутрішня енергія організму і спалюються калорії. Додатково термогеники впливають на щитовидну залозу, провокуючи вироблення гормонів, що впливають на розщеплення жирів.

Ліпотропні препарати, в свою чергу, виступають своєрідними помічниками для печінки в обробці жирів.

Вживання жироспалюючих речовин в спортивному харчуванні вимагає строго плану і попередньої консультації зі спортивним лікарем. Багато речовин, що входять до їх складу, досить активно вступають в реакцію з рідинами людського організму, що може погано позначитися на загальному його стані. Нижче представлені кілька правил, які можуть врятувати ваш організм від неприємних відчуттів під час прийому.

Правила прийому жироспалювачів 
  • Не вживати одночасно жироспалювачі і  продукти, що містять кофеїн. Це підвищує дозу кофеїну в крові, що може обернутися головним болем і дестабілізацією тиску;
  • Стежити за добовою калорійністю раціону харчування;
  • Термогеники потрібно приймати вранці в комплексі з амінокислотами, які зберігають   м'язи від руйнувань;
  • Ліпотропні речовини краще приймати вранці або перед тренуванням не більше 1-2 разів на день.
  • Жироспалювачі слід приймати курсом в 2-3 тижні, після чого дати організму «відпочити» протягом 7 днів.
Перейти до покупок

Відгуки про Роль жироспалювачів в спортивному харчуванні 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті