10.10.2019
5 2

Чому темніють таблетки Animal Flex

Денис Лысюк
Бодибилдер-любитель
Чому темніють таблетки Animal Flex

Серед досвідчених спортсменів великою популярністю користується хондропротекторний комплекс Animal Flex від Universal Nutrition. Виробник подбав про те, аби включити в свій продукт найважливіші речовини, спрямовані на зміцнення, захист і швидке відновлення опорно-рухової системи після інтенсивних тренувань. Це, мабуть, один з найбільш популярних препаратів, який гарантує збереження і підтримку функціональності суглобів і зв'язок.

Однією з переваг біодобавки є його зручний поділ на порції. В кожному пакетику знаходиться вісім різних таблеток, у складі яких глюкозамін і хондроїтин, комплекс речовин з цетил-міристолеатом та інші різні поживні речовини. Це найпотужніший засіб, який здатен запобігти руйнуванню суглобів, підвищити їх еластичність, міцність і одночасно підготувати їх до високих навантажень. Варто зазначити, що спортсмени-початківці, які вперше вирішили відкрити для себе цей препарат, можуть стикнутися з проблемою фарбування таблеток і капсул в темний колір. На підставі цього виникає безліч запитань: можливо препарат зіпсований, чи можна його приймати, а раптом він втратив свої властивості? Поспішаємо вас заспокоїти – це цілком нормальне явище, про це навіть згадує виробник в описі препарату. А чому так відбувається зараз ми докладно розповімо вам.

Причини, з яких таблетки Animal Flex змінюють колір
Основною проблемою є те, що багато продавців під час продажу та консультацій не акцентують на цьому увагу, а людина, яка придбала хондропротекторний комплекс може бути неприємно здивована таким моментом. Насправді все набагато простіше, ніж здається, тому ми поспішаємо «розставити крапки над i».

Купуючи препарат Animal Flex можна помітити, що в разовій порції знаходяться таблетки і капсули різних кольорів: від білого до бурого. Найбільша і найтемніша капсула, в якій міститься лляне масло, цетилміристолеат і гіалуронова кислота, і забарвлює інші таблетки. Її гелева оболонка в період тривалого зберігання шляхом дифузії здатна надавати темний відтінок сусіднім капсулам. Вся справа в тому, що бура желатинова оболонка додатково захищає компоненти від впливу зовнішніх факторів. Тому, якщо ви раптом забули препарат на столі, він не зіпсується, оскільки це заздалегідь було передбачено фахівцями компанії Universal Nutrition.

Безумовно, зовнішній вигляд капсул набуває трохи неестетичного вигляду, але переживати з цього приводу не варто. Ефективність препарату зовсім не змінюється і всі його корисні властивості зберігаються на всі 100%. Ви можете впевнено продовжувати прийом хондропротекторного комплексу Animal Flex.

Сподіваємося, нам вдалося повністю роз'яснити ситуацію з фарбуванням таблеток і запевнити вас у безпеці застосування біодобавки. Займайтеся спортом із задоволенням і підвищуйте свої результати з якісним спортивним харчуванням, який ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині за приємною вартістю!

Відгуки про Чому темніють таблетки Animal Flex 2

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Темнеют таблетки из-за желатиновой капсулы, так как в состав желатина добавляют пищевую краситель. На качество таблеток это никак не влияет.

Все верно, если часто покупаете , обратите внимание на дату выпуска, чем раньше с момента изготовления комплекс поступил к Вам на стол тем меньше или полное отсутствие данного эффекта.

Інші корисні статті