05.06.2019

Виробник спортивного харчування Optimum Nutrition

Денис Лысюк
Бодибилдер-любитель
Виробник спортивного харчування Optimum Nutrition
Озирніться навколо. Ви побачите велику кількість людей, які турбуються про своє здоров'я. Їх відрізняє відмінний стан шкіри, спортивна фігура і цілеспрямований погляд. Ці люди знають, як досягти бажаного результату і яких зусиль це вимагає.

Безумовно, ці знання приходять в результаті досвіду і боротьби, в подоланні себе, своїх фізичних обмежень та можливостей.

Чого тільки варта пекельна праця в спортивних залах! Щоденні виснажливі тренування, сувора дієта можуть негативно вплинути на стан здоров'я спортсмена. Залишається один порятунок, що допомагає підтримувати організм і тіло атлета у відмінному стані- це спеціалізоване спортивне харчування. Важливо тільки не помилитися з виробником та якістю таких добавок.

При виборі оптимальних спортивних сумішей перевагу варто віддавати тільки перевіреним виробникам. В іншому випадку існує високий ризик придбати підробку і завдати шкоди своєму організму.

Єдиний спосіб дізнатися назву якісного спортивного харчування - це запитати про це у досвідчених спортсменів. І таке дослідження було проведено. Лідером опитувань стали добавки і суміші компанії Optimum Nutrition.

Це не дивно, адже харчування цієї фірми не сходить з полиць спеціалізованих магазинів більше 25 років. У далекому 1987 року продукти компанії Optimum Nutrition позиціонувалися як фармакологічні добавки. У їх виробництві використовувалися тільки якісні компоненти, що гарантувало відмінний результат. Натуральність і безпеку   цих сумішей високо оцінили атлети і спортсмени США, а потім і всього світу.

Сьогодні Optimum Nutrition - це преміум-бренд на ринку спортивного харчування. Його рекомендують тренери своїм підопічним, дієтологи і спортивні лікарі - всім тим, хто хоче збільшити м'язову масу і показники спортивної ефективності без шкоди для свого здоров'я.

Головна "фішка" продуктів компанії Optimum Nutrition полягає в незмінно високій якості. Незважаючи на широку дилерську мережу, гейнери і добавки цього виробника будуть однакової якості як в Україні і Білорусії, так і в ПАР. Щоб тримати "марку", компанія вкладає величезні кошти в проведення медичних досліджень. Результатом такої багаторічної праці став протеїн 100% Whey Gold Standart - всесвітньо визнаний продукт в світі спортивного харчування.

Безумовно, "Золотий стандарт" - не єдине надбання Optimum Nutrition. Загальна лінійка продуктів виробника налічує безліч екземплярів. Це і велика різноманітність гейерів, протеїнів, білкових добавок, креатину. Особливе місце серед них займають Serious Mass Gainer (один з найпопулярніших гейнерів на ринку), а також Creatine Monohydrate, Glutamine.

Цікаво, що продукти компанії Optimum Nutrition можна придбати в нашому онлайн магазині спортивного харчування. Достатньо тільки визначитися з категорією, порцією і зробити замовлення.

Відгуки про Виробник спортивного харчування Optimum Nutrition 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті