18.12.2018

Як підібрати амінокислотний комплекс спортсмену

Як підібрати амінокислотний комплекс спортсмену
Амінокислоти – це унікальні біологічно активні речовини, розщеплена молекула білка. Оскільки білок – це природний будівельний матеріал для людських м'язів, він обов'язково мусить бути присутній в раціоні всіх спортсменів. Але при серйозному фізичному і силовому навантаженні амінокислот, що надходять з їжею, не вистачає. Тому було розроблено спеціальне спортивне харчування – амінокислотні комплекси.

Завдання амінокислотних комплексів

Основні їх завдання – прискорення нарощування м'язової маси, вони допомагають зменшити м'язову втому після напружених тренувань і зменшити больові відчуття, підвищити ефективність тренувань і скоротити час, необхідний на відновлення. Вони також сприяють кращій засвоюваності протеїну.

Існують окремо виділені амінокислоти такі, як глютамін, аргінін і орнітин. Дуже важливий комплекс з трьох незамінних амінів - ізолейцину, лейцину і валіну, позначається він абревіатурою ВСАА. Прийом цього препарату необхідний при інтенсивному фізичному навантаженні.

Повні комплекси містять весь набір, потрібний організму спортсмена. Це валін, лейцин, ізолейцин, треонін, метіонін, фенілаланін, триптофан, лізин і іноді аргінін. Якщо хоч одна незамінна амінокислота буде відсутня, побудова білків істотно ускладниться.

Обираємо відповідну форму амінокислотного комплексу

Для того, щоб правильно підібрати амінокислотний комплекс спортсмену, необхідно обрати відповідну його форму. У складі добавок аміни можуть бути присутніми в трьох формах:
  • Вільна амінокислота (L-ізомер) – найбільш ефективна форма, засвоюється повністю і швидко, але досить дорога.
  • Гідролізат – отримана завдяки гідролізу протеїну. Для засвоєння розщеплюються під впливом шлункового соку.
  • Пептиди – входять до складу препарату в ди- і трипептидній формі. Засвоюються досить швидко.
Від форми випуску препарату залежить і його швидкість засвоєння, зручність використання і вартість. Він випускається в наступних видах: таблетки і жувальні таблетки, капсули, рідка форма і порошки. Довше за всіх засвоюються таблетки, найшвидше – рідкі та порошкові препарати.

Підбирати амінокислотний комплекс спортсмену слід виходячи з персональних цілей і завдань. У будь-якому випадку, ви неодмінно отримаєте позитивний ефект – приріст м'язової маси, покращення спортивних показників і швидке відновлення після тренувань.
Перейти до покупок

Відгуки про Як підібрати амінокислотний комплекс спортсмену 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті