06.04.2017

Гейнер з креатином: правильний вибір і прийом для набору м'язової маси

Соколовский Роман
Бодибилдер, фитнес-блогер, участник телевизионных проектов
Гейнер з креатином: правильний вибір і прийом для набору м'язової маси

Креатин – це відома речовина природного походження, яка активно використовується з метою стимуляції і поліпшення спортивних досягнень. Він являє собою особливу молекулу, що має велике значення в енергетичному обміні м'язів і нервових клітин. Сьогодні його використовують в якості харчової добавки для поліпшення фізичної форми. Існують певні особливості прийому креатину, які розглянуті детальніше у відповідній статті на нашому сайті.
Гейнер – це більш «молода» харчова добавка, що недавно отримала широке поширення. Від креатину її відрізняє і основна функція, яка полягає в поповненні організму поживними речовинами і енергією. Гейнер подарує вам бадьорість, силу і енергію для більш ефективних тренувань. Оскільки спортивне харчування вимагає особливої ​​уваги, і потребує доповнення спеціальними добавками, кожен спортсмен, що бажає покращити свої результати, стикається з питанням: чи приймати харчові добавки і поєднувати їх між собою? Ми пропонуємо розібратися в даному питанні разом.

Навіщо вживати гейнер?

Головне його завдання – збільшити масу тіла в цілому за рахунок збільшення м'язової маси. Основа складу даної речовини – вуглеводи, в той час як протеїн, наприклад, складається переважно з білків. Гейнер рекомендують вживати спортсменам, які відрізняються худорлявістю. Вони частіше стикаються з проблемою набору м'язової маси. Гейнер подарує їх організму величезну дозу калорій, які прискорять процес набору маси.
У жодному разі його не можна вживати тим, хто схильний до повноти. Такі спортсмени ризикують отримати зростання не м'язової маси, а жирового прошарку. До складу добавки входить велика кількість цукрів, тому важливо уважно підбирати спортивне харчування і вживати його згідно з рекомендованим дозуванням. Перед тим, як комбінувати будь-які добавки, вивчіть склад і з'ясуйте, чи можна поєднувати ці препарати один з одним.

Креатин – для чого він потрібен?

Образно кажучи, гейнер – це вибух активності, а креатин – активатор метаболізму. Вони обидва необхідні організму. При одночасному застосуванні останній стане основою для запуску енергії, отриманої за рахунок гейнера. Креатин можна приймати щодня в стандартній дозі, або в залежності від навантажень і розкладу тренувань. У прийомі креатину слід робити паузи. Гейнер ж являє собою аналог висококалорійної їжі. Креатин працює не тільки як пришвидчувач метаболізму, а й виступає в якості додаткового джерела енергії для нервової, м'язової та серцево-судинної систем.

Як приймати креатин?
Ці спортивні добавки можна поєднувати між собою. Це посилить їх ефективність та не матиме негативного впливу на організм. Креатин краще поєднувати з мультикомпонентним гейнером – в складі останнього є величезна кількість білків і вуглеводів, які з різною швидкістю засвоюються в організмі. Важливо стежити за тим, щоб в препараті не було багато цукру. Якість білків також має велике значення – ідеальним варіантом стане комбінація «повільного» (Казеїнового) і «швидкого» (Сироваткового, яєчного). Від вживання препаратів з соєвими білками рекомендується утриматися. Віддавайте перевагу тому продукту, де на упаковці детально розписаний склад (бажано в процентному співвідношенні).
Рекомендації щодо дозування і схеми прийому дуже індивідуальні. Більшість атлетів віддає перевагу прийому добавок за півтори години до тренування, максимальна добова доза становить близько 6 грамів для креатину і до 170 грамів для гейнера (порцію слід розділити на кілька прийомів).

Перейти до покупок

Відгуки про Гейнер з креатином: правильний вибір і прийом для набору м'язової маси 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті