25.07.2017

Донатори оксиду азоту

Александр Горбач
Персональный фитнес тренер селебрити и предпринимателей
Донатори оксиду азоту

У силових видах спорту від спортсмена вимагається напружена робота над своїм тілом, регулярні багатогодинні тренування і певний режим харчування. Але не тільки від цього залежить той факт, наскільки успішний буде атлет в досягненні обраної ним мети. Не останню роль відіграє і правильним чином підібране спортивне харчування. Сьогодні ми поговоримо про один з видів спортивних добавок – донатори оксиду азоту.

Коли група лікарів займалася вивченням речовин, що впливають на роботу кровоносних судин, ними було виділена молекула оксиду азоту. Спочатку дослідники вирішили, що дана речовина належить до білкових сполук. Однак незабаром, на загальний подив, виявилося, що знайдена молекула відноситься до хімічно активних газів. Оскільки відкриття донатору азоту вважається дуже важливим внеском у розвиток науки, його автори в 1998 році стали лауреатами Нобелівської премії.

Американські вчені-хіміки проводили багаторічні і всебічні дослідження цієї речовини. В результаті на прикладі 150-ти атлетів, що займаються силовими видами спорту, вони довели ефективність оксиду азоту та необхідність його прийому для поліпшення спортивних результатів. Досліди показали, що під впливом цієї сполуки відбувається розширення кровоносних судин, завдяки чому м'язи повніше і активніше забезпечуються киснем і живильними речовинами. Крім того, дана речовина прискорює виведення з тканин побічних продуктів обміну речовин.

Більшість препаратів, які відносяться до донаторів азоту, містять умовно незамінну амінокислоту аргінін; саме вона є джерелом цієї цінної сполуки. Кількості аргініну, що надходить в організм з їжею, явно недостатньо для того, щоб покрити потреби організму, який постійно зазнає силових навантаженнь.

Оксид азоту підвищує продуктивність м'язової роботи, покращує такі показники, як сила і витривалість. Він стимулює обмін речовин в тканинах, а також впливає на спалювання підшкірного жиру. Позитивний вплив виявляється і на мозкову діяльність: стабілізується емоційно-психічна рівновага, помітно знижується стомлюваність і поліпшується настрій.

Що особливо важливо для силових спортсменів, донатори азоту підсилюють результати пампінгу , а корисні речовини швидше транспортуються в м'язові клітини. Прискорюється регенерація пошкоджених тканин; відзначено навіть, що кісткові переломи зростаються швидше. Ще одним позитивним ефектом від даного препарату можна назвати стимуляцію імунної системи, а також посилення статевої функції.

Донатори оксиду азоту по праву вважаються відмінним передтренувальним комплексом, що дає спортсмену надзвичайний прилив сил і енергії. Приймаючи цю добавку у вигляді порошку, таблеток або капсул, можна істотно поліпшити якість силових тренувань і досягти вражаючих результатів.

Відгуки про Донатори оксиду азоту 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті