19.12.2019

Спортивне харчування і його користь для жінок

Евгения Семченко
Чемпионка Украины в категории Атлетик-Физик, диетолог
Спортивне харчування і його користь для жінок

Давно відома аксіома, що всі жінки мріють мати струнку фігуру, красиву пружну шкіру, а найголовніше - бути здоровими і активними довгі роки. Найменш активні представниці прекрасної статі при цьому зітхають і в кращому випадку відмовлять собі в задоволенні з'їсти зайвий шоколадний батончик. А цілеспрямовані та не ліниві дами встають з затишного дивана і йдуть в спортзал, оскільки розуміють, що навіть хороша дієта не допоможе скорегувати своє тіло і зробити його підтягнутим і рельєфним.

Насправді, кількість жінок, що займаються в тренажерних залах, стрімко зростає. Але тут постає закономірне питання: як відновитися після тренувань і заповнити необхідну для організму кількість білків і мікроелементів, не наїдаючись досхочу?
 Відповідь на ці питання може бути тільки одною: потрібно правильно підібрати спортивне харчування.
Відразу відповімо на всі сумніви на цей рахунок. Сучасні якісні спортивні добавки (повторимо - саме якісні) при дотриманні дозування абсолютно безпечні для здоров'я жінки. Адже вони виробляються з абсолютно натуральних продуктів, таких як молоко, яйця, пшениця, соя. Шляхом обробки, з цих продуктів просто видаляються всі непотрібні баластні речовини, і залишаються «корисності» в чистому вигляді. Крім того, завдяки такій обробці засвоєння корисних речовин відбувається набагато швидше.

Якщо ви не маєте наміру економити на власному здоров'ї, тоді придивіться до спортивного харчування від відомих і перевірених виробників. Вони не ганяються за дешевими трюками на зразок "гарантуємо схуднення на 10 кг за 2 тижні". Тому якісні добавки не містять ніяких хімічних речовин або стимуляторів.
 Не тільки професійним спортсменкам, але і всім дівчатам, які займаються фітнесом, танцями, плаванням та іншими активними видами діяльності, просто необхідні добавки чистого білка для швидкого відновлення м'язів після навантаження. На допомогу прийдуть протеїнові коктейлі, які вживають після тренування. У них майже немає вуглеводів і білків, тим самим забезпечується 100% засвоювання.
 Дуже важливими для жінок є амінокислот, які регулюють багато функцій в організмі і є будівельним матеріалом для клітин. Їх нестача легко поповнюється за допомогою спортивних добавок, які найкраще вживати вранці до сніданку, або після силових тренувань, строго дотримуючись дозування.
   І ще один вид спортивних добавок, що мають для жінок велике значення – це жироспалювачі, що допомагають швидко позбутися жирових відкладень і замінити їх м'язовою масою. Деякі з них працюють за принципом прискорення метаболізму, за рахунок чого відбувається спалювання жирового прошарку. А інші, навпаки, перешкоджають утворенню жиру. У будь-якому випадку, який з жироспалювачів обрати, найкраще порадить спортивний лікар або професійний тренер.

Відгуки про Спортивне харчування і його користь для жінок 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті