09.09.2017

Навіщо спортсменам препарати для підвищення тестостерону

Соколовский Роман
Бодибилдер, фитнес-блогер, участник телевизионных проектов
Навіщо спортсменам препарати для підвищення тестостерону
Красиве спортивне тіло — мрія більшості чоловіків, і предмет обожнювання жінок. Згідно зі статистикою, шансів знайти супутницю життя у спортивних чоловіків набагато більше, ніж у людей з нормальною фігурою. Але не лише цей аспект змушує величезну кількість людей штурмувати спортзали, дотримуватися особливого режиму харчування і збагачувати свій організм вітамінами. Причиною всіх цих дій — це любов до спорту, і прагнення поліпшити себе.

Важливу роль у формуванні структури тіла чоловіка займає така речовина, як тестостерон. Сьогодні кожен знає, що цей гормон є носієм мужності. Тестостерон в організмі людини здатний не тільки надати рішучості, лідерства, впевненості і духу суперництва, а і незамінна складова при формуванні витривалості організму.

Перевага тестостерону в спорті.

Саме   перспектива розширення фізичних можливостей власного тіла і тягне спортсменів до вживання добавок для підвищення тестостерону .

Спортивні лікарі стверджують, що тестостерон — це важливий елемент для кожного культуриста або спортсмена. Він збільшує витривалість організму при силових навантаженнях, і в той же час здатний розслабити м'язи після напруги. Таке поєднання дозволяє спортсменам в рази збільшувати частоту тренувань і не боятися перевтоми організму. Поряд з основним процесом, він має ще й масу інших плюсів в спортивному житті:
  • прискорює ріст м'язової маси;
  • психологічно впливає на людину, мотивуючи її досягати кращих результатів;
  • сприяє швидшому формуванню м'язів.
як збільшити кількість тестостерону в організмі?

Погодьтеся, досить привабливі перспективи. Щоб їх досягти багато спортсменів ладні вживати спеціальні препарати для збільшення тестостерону в організмі. У свою чергу, лікарі переконують, що примножити кількість чоловічого гормону можна без додаткового фармацевтичного впливу.

Достатньо дотримуватися здорового способу життя і не піддавати свій організм стресу. А прискорити процес утворення даного елемента допоможуть такі маленькі хитрощі:
  • приймати їжу через кожні 2,5-3 години;
  • збагатити свій денний раціон «червоними» продуктами — м'ясом, рибою, креветками, а також горіхами і природними маслами;
  • стежити за інтенсивністю і тривалістю тренувань. Для синтезу тестостерону, заняття повинні бути дуже інтенсивними і тривати від 40 хвилин до години.
  • Під час тренувань віддавати пріоритет вправам, спрямованим на м'язові масиви. 

Безумовно, приріст його в організмі не буде швидким. Якщо ж вам необхідні більш швидкі результати, то досягти їх допоможуть спортивні добавки, але перед їх вживанням обов'язково слід порадитися з лікарем або тренером.
Перейти до покупок

Відгуки про Навіщо спортсменам препарати для підвищення тестостерону 0

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Інші корисні статті