T.C.M 1000 150 таблеток

Код товару 27090
Креатин малат або яблучний креатин.

Характеристики

T.C.M 1000 150 таблеток

Бренд Ostrovit
Виробництво Польща
Форма випуску В таблетках
Форма виготовлення в таблетках
Кількість в упаковці 150

Опис Ostrovit T.C.M 1000 150 таблеток

Креатин малат або яблучний креатин.

  • OstroVit TCM 1000 -   креатин малат або яблучний креатин, який в кілька разів сильніше від креатину моногідрату. Комплекс 3-х молекул креатину і з молекулою яблучної кислоти, значно збільшує кислотостійкість креатину в шлунку, завдяки чому зберігається первинність молекули. Одночасно всмоктується відразу 3 молекули замість однієї, в порівнянні з моногідратом. OstroVit TCM 1000 - вважається в 3-6 разів сильніше від звичайного креатину.
  • OstroVit TCM 1000 -   має високий ступінь розчинення у воді, а значить він швидше всмоктується в кров.   Креатин Малат від Островіт містить Таурин, що є основною транспортною амінокислотою. У порівнянні з іншими транспортними середовищами, наприклад глюкози, він значно безпечніший, так як не піднімає цукор крові.

Склад на порцію (5 таблеток):

  • Креатин малат 5000 мг

Інгредієнти:   Креатин малат, фосфат кальцію, магнію стеарат, колоїдний діоксид кремнію.

Рекомендації щодо застосування:   Щодня використовуйте 1-2 порції. У дні тренувань використовуйте дві порції в день, відразу після пробудження, другу після тренування.

Протипоказання
: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватися виробником без попередження.

Наші переваги

Креатин в капсулах і таблетках T.C.M 1000 150 таблеток відгуки покупців

(0)