Повернення, обмін

Шановні клієнти, Нам приємно бачити Вас в нашому магазині, спілкуватися з вами і пропонувати вам якісні продукти спортивного харчування з найбільш доступною ціною.

Приємно усвідомлювати, що в Україні все більше і більше людей (особливого молодого покоління) приділяють значну увагу своєму здоров'ю, ведуть активний спосіб життя і ставлять амбітні цілі в досягненні спортивних результатів.

ПРО ЯКІСТЬ ТОВАРІВ:

Весь асортимент товарів в магазині BCAA.UA ретельно відбирається і купується тільки у офіційних дистриб'юторів та імпортерів   найбільш відомих і перевірених світових брендів.   У даному розділі ви можете ознайомитися з Висновками санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України.

В наших стосунках з кожним клієнтом ми керуємося, в першу чергу, бажанням максимально задовольнити очікування клієнта, здоровим глуздом і, звичайно, буквою закону.

Про букву закону

Спортивне харчування   відноситься до продуктів харчування. Згідно з додатком № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172, продовольчі товари належної якості поверненню не підлягають.

Наша компанія завжди йде назустріч клієнту і до букви закону ми підключаємо здоровий глузд. Таким чином, у своїй діяльності ми також готові керуватися статтею 9 (частина перша) Закону України "Про захист прав споживачів" стосовно повернення непродовольчих товарів належної якості.

Що ми отримуємо в результаті?

Шановні покупці, якщо ви хочете повернути або обміняти товар, ви можете це зробити протягом 14 календарних днів (без урахування дня покупки) в нашому магазині за умови, що товар не був розпакований і використаний. Під « обміном » маємо на увазі заміну купленого товару на товар аналогічний за ціною або повернення грошей за товар.

Про міфи і здоровий глузд

Кожній людині дорого його чесне ім'я. Кожній добросовісної компанії дорогі її клієнти. Наш пріоритет - формуванням кредиту довіри клієнтів. Ми щиро віримо, що постійних покупців можна зберегти на десятиліття.

І тепер основне зерно в цій статті.

Нам доводиться чути різні думки з питання перевірки якості купленого товару.

Один з поширених прикладів – самостійна перевірка протеїну на якість в побутових умовах. Існує думка, що якщо залити протеїн круим окропом, повинен спостерігатися процес денатурації з утворенням характерних пластівців і випаданням осаду. У тих випадках, коли при тестуванні осад не виявляється - це викликає у експериментатора хвилюючі сумніви з приводу якості придбаного продукту.

Виробники таких продуктів мають цілком логічне пояснення. Для денатурації головне значення має заряд білка. Якщо заряд молекул високий, то білок стійкий до нагрівання (відбувається взаємно відштовхування молекул), що ми і спостерігаємо в деяких випадках. Навіть якщо структура білка і змінюється від температури, то осад не випадає. Відомий приклад: молоко можна кип'ятити і воно не згортається саме через сильний негативний заряду молочного альбуміну, казеїн в молоці знаходиться у вигляді попередника казеїногена і теж добре розчинний. При скисанні молока кислоти нейтралізують заряд білків, і молоко перетворюється в сир.

Ці деталі можуть бути втрачені з уваги покупцем, так як часто вимагають досить глибоких знань біохімії. Тому, періодично, виникають питання і сумніви, що цілком природно.

Згідно зі статтею 8 (частина 14) Закону України "Про захист прав споживачів", у разі виникнення сумнівів в якості споживаного товару, такий товар повинен бути підданий спеціалізований експертизі. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника. У Києві таку експертизу здійснює випробувально – біологічний центр при інституті біохімії ім. А.В.   Палладіна НАН України, який знаходиться за   адресою   Київ   вулиця Леонтовича 9.

При першому ж спірному моменті з проведенням « побутової перевірки » якості протеїну за допомогою окропу, ми негайно провели експертизу, яка показала відмінний амінокислотний профіль продукту. З матеріалами експертизи ви можете ознайомитися в нашому магазині.

С пов. BCAA.UA

PS Матеріали для статті взяті з відкритих джерел: chemiday.com Амінокислоти в живому організмі   С.Н. Гараева, Г.В. Редкозубова, Г.В. Постолатьєв, 2009. - 552 с.: іл. ISBN 978-9975-62-269-1   (с. 10 - 12) Кретович В. Л.   Біохімія рослин : Підр. - 2-е вид., І доп.; для біол. спец. ун-тов. - М.: Вища. шк., 1986. - 503 с., іл.   (с. 54 - 56) Березів Т. Т., Коровкін Б. Ф.   Біологічна хімія: Підручник. – 3-є вид., Перероб. і доп. – М.: Медицина, 1998. – 704 с.: іл.; (Учб. Літ. Для студентів мед. Вузів). ISBN 5-225-02709-1   (с. 417 - 418)