IHS

Шановні клієнти,всі магазини працюють за графіком: з 10:00 до 19:00 години без вихідних. Також є відправлення замовлень компаніями Нова Пошта та Укрпошта до відділень, які працюють, де це можливо і безпечно.
Фільтри
Код товару: 24279
SHAKER IHS 700 мл
IHS Китай,  700 мл,  однокомпонентний
IHS
Код товару: 23856
L-carnitine 150.000 Liquid 1000 мл
IHS Польща,  1000 мл,  в рідкому вигляді
IHS

IHS: L-карнітин, шейкер

Якщо ви не можете уявити своє життя без потужних тренувань і бодібілдингу, якщо спорт – то, про що ви думаєте цілодобово, дихайте і харчуєтеся, то правильний раціон спортивного харчування напевно вже став давнім атрибутом ваших буднів. Якісна продукція – незмінна гарантія здорового самопочуття, стійкості і витривалості організму, а так само в досягненні потрібної мети. А підкорити вершини можливо з відомим брендом IHS.

Продукція IHS

Компанія вже давно займає високі лідируючі позиції на європейському ринку спортивного харчування. У виробництві використовуються новітні безпечні технології, що допомагає створити істинно якісну і ефективну продукцію. Це і забезпечило бренду популярність за такий короткий час існування. Їх історія почалася в 2010 році. Але виробник не хотів ставати рядовим заводом по виготовленню спортивного харчування, і виділився із загальної маси створенням унікального продукту. За це вони вдячні безлічі професійних атлетів, чиї побажання і рекомендації були беззаперечно враховані при введенні інновацій. Безпека продукції підтверджують численні міжнародні сертифікати, серед яких GMP, GHP і HACCP. У каталогах спеціалізованого інтернет магазину Bcaa.ua можна придбати корисний L- карнітин, а так само шейкери за демократичними цінами. Разом із завзятістю і віддачею на тренуваннях бренд IHS подарує вам оперативні результати і міцне здоров'я.