Activlab

Характеристики

BCAA XTRA 500 грамів
Бренд Activlab
Виробництво Польща
Кількість порцій 50
Форма виготовлення в порошку
Вага 500 грам
Опис

BCAA XTRA Activlab

Містить амінокислоти BCAA (лейцин, ізолейцин, валін) та глутамін.

Рейтинг (5/5)
36
Відгуки (47)
Код товару 22979
Товар відсутній на складі

Характеристики

BCAA XTRA 500 грамів
Бренд Activlab
Виробництво Польща
Кількість порцій 50
Форма виготовлення в порошку
Вага 500 грам
Опис

Доставка

по Києву

Оформляйте замовлення і забирайте товар в магазинах в Києві

по Україні

Замовлення оплачені після 15:00 відправляються на наступний день

Нова пошта від 60 грн

При оплаті через наложений платіж відправка замовлень протягом 1-2 днів

Укрпошта від 29 грн

Тільки для сплачених замовлень.
Оплата вважається проведеною в момент зарахування грошових коштів на банківський рахунок продавця

Опис BCAA xtra

Містить амінокислоти BCAA (лейцин, ізолейцин, валін) та глутамін.

Будь-який спортсмен знає, наскільки важливою є правильно сформована дієта для того, щоб тренування були максимально ефективними. Людський організм не може розвиватися без надходження в його клітини "будівельного матеріалу". Це стосується всіх тканин, але атлетів найбільше цікавить м'язова тканина.

«Будівельним матеріалом» для неї є білок. Він потрібний для побудови м'язових волокон та отримання енергії під час занять спортом. Отримати достатньо протеїну просто з їжі дуже складно. Це вимагає спеціальної строгої дієти, яка не всім підійде за смаковими якостями.

Засіб BCAA XTRA Activlab — те, що потрібно спортсменам, які бажають підтримувати у своїй крові правильний білковий баланс. Профіль засобу включає незамінні і умовно замінні амінокислоти, які людське тіло не в змозі синтезувати саме. Спроби одержати їх із їжі призводять до споживання надлишкової кількості інших речовин, які на фоні занять спортом можуть шкодити ефективності (наприклад, жирів та вуглеводів). Не всі амінокислоти можна отримати в достатній для атлета кількості, навіть за умови вживання тільки тих продуктів, які є їх джерелами. Приймаючи порошок BCAA XTRA Activlab, ви забезпечуєте свій організм усім необхідним для якісного тренування та помітного прогресу. Пропорції підібрані таким чином, щоб ідеально задовольнити всі ваші потреби.

Принцип дії

Протеїн та амінокислоти, що знаходяться у складі засобу, виконують безліч функцій. Перша — забезпечення білкового балансу. Білок необхідний для побудови нових м'язових волокон та регенерації мікротравм вже наявних. За наявності достатнього рівня протеїну в крові ці процеси протікають швидко і непомітно. Об'єм мускулатури зростає, тому що під час навантажень у клітини надходить і «будівельний матеріал» для їхнього подолання. Крім цілісного протеїну в організм також потрапляють окремі амінокислоти. Вони метаболізуються швидше за рахунок того, що вже є кінцевою формою розщеплення білка, придатною для всмоктування. Ці молекули дозволяють клітинам легше вибудовувати білкові ланцюги, які необхідні для скелетної мускулатури. Лейцин, глутамін та валін є пріоритетними для функціонування м'язів. Завдяки цьому інтенсивніше протікають процеси анаболізму, що підвищує працездатність спортсмена на тренуванні. Також це посилює інтенсивність нарощування м'язової маси.

Переваги

Перевагами цього засобу є:

 • відсутність у складі жирів та вуглеводів, що сприяє використанню для отримання енергії власних жирових відкладень;
 • повний амінокислотний профіль;
 • наявність незамінних та умовно замінних амінокислоти, які організм не здатний самостійно виробити;
 • присутність молекул, які засвояться швидко і повільно засвоюються (у складі протеїну);
 • наявність не тільки класичного комплексу BCAA у пропорції 2:1:1, а й L-глутаміну;
 • наявність різних смаків — ягідних та цитрусових;
 • зручне розфасовка — по 500 г, підходить для тривалого використання.

Особливості складу

До складу однієї порції (10 г) харчової добавки входить:

 1. 7,6 г білка. Це протеїн, що повільно засвоюється, який розрахований на відновлення після тренування і забезпечення білкового навантаження на організм (для захисту від катаболізму). Скелетна мускулатура розвивається за рахунок білкової складової, і вона визнана найбільшим її депо. Якщо метаболізму знадобилися протеїни, запускається поступове руйнація окремих м'язових волокон. За умови наявності достатнього рівня в крові катаболізм у м'язах не відбувається.
 2. 2,5 г L-лейцину. Це незамінна амінокислота з розгалуженим ланцюгом, що відповідає за необхідні спортсмену процеси у м'язах. По-перше, L-лейцин сам собою — складова частина білкових молекул. По-друге, він є специфічним активатором речовини mTOR. Цей білок відповідає за стимуляцію посиленого утворення волокон. Він відстежує рівень лейцину в крові, дотримуючись принципу позитивного зворотного зв'язку — що більше його молекул він виявляє, то активніше запускає регенерацію дрібних ушкоджень. Таким чином, L-лейцин можна назвати маркером необхідності нарощування м'язової маси. Забезпечуючи зовнішній шлях його надходження у кров, спортсмен стимулює свою мускулатуру розвиватися активніше.

По-третє, лейцин збільшує інтенсивність катаболізму у жировій тканині. Його вживання допомагає спортсменам-початківцям позбутися наявного зайвого жирового прошарку, а досвідченим атлетам — покращити зовнішній вигляд тіла та надати йому рельєфності.

 1. 1,25 г L-ізолейцину. Він також незамінний і має розгалужений ланцюг. Метаболізм цієї амінокислоти відбувається в м'язах, тому доповнижне вживання призводить до посилення процесів регенерації травмованої під час занять спортом тканини та нарощування обсягу мускулатури. L-ізолейцин провокує вироблення аланіну — іншої речовини, яка необхідна для синтезу білків. До того ж, він бере участь у підтримці енергетичного балансу на достатньому рівні.
 2. 1,25 г L-валіну. Належить до тієї ж групи, що й ізолейцин із лейцином. Валін бере активну участь у зростанні та регенерації всіх тканин організму, м'язової — в тому числі. Крім регенеративної та анаболічної функції є також антистресорною речовиною, впливаючи на рівень серотоніну в крові. Завдяки серотоніну спостерігається підвищення тонусу кістякових м'язів. Це покращує працездатність спортсмена.
 3. 3,5 г L-глутаміну. Якщо він приймається як моно-добавка, корисні ефекти виражені мінімально. Самостійно глутамін здатний посилювати інтенсивність регенерації м'язової тканини та зменшувати хворобливі відчуття після тренування. Однією з найважливіших функцій вважається зниження оксидації L-лейцину. Глутамін підвищує його засвоюваність, потенціюючи всі ефекти цієї амінокислоти.
 4. Додатково до складу включені підсолоджувачі, ароматизатори та регулятори кислотності.

Спосіб застосування

Разовою дозою є 10 г порошку. Його потрібно розчинити у 250 мл води. Рекомендується приймати до і після тренування по одній дозі, а в дні, коли не проводяться тренування — по 10 г перед їдою.

Протипоказання

Засіб заборонено до використання вагітними та жінками, що годують. Дозволяється використовувати лише після досягнення віку 18 років. Перед початком прийому бажано отримати консультацію вашого лікаря і не використовувати порошок за умови виявлення індивідуальної непереносимості будь-яких компонентів. З обережністю вживати людям, які страждають на целіакію, оскільки продукт може містити сліди злаків і глютена.

Умови зберігання

Не допускати попадання вологи в упаковку, зберігати у прохолодному сухому місці. Слідкувати, щоб засіб не потрапив до рук дітей. Бажано не допускати потрапляння прямих сонячних променів.

Склад в одній порції (10 г):

% кількість на порцію від денної норми

 • Енергетична цінність 30 ккал / 126 кДж**
 • Жири 0 г **
 • з них насичені 0 г **
 • Вуглеводи 0 г **
 • з них цукру 0 г **
 • Білок 7,6 г **
 • Сіль 0,01 г**
 • L-лейцин 2,5 г**
 • L-ізолейцин 1,25 г**
 • L-валін 1,25 г **
 • L-глутамін 3,5 г**

* Відсоток денної норми на одну повну порцію.
** Денну норму не встановлено.

Примітка: не є лікарським засобом.

Термін придатності: вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може бути змінено виробником без попередження.

Статті про BCAA XTRA 500 грамів

Відгуки про BCAA XTRA 500 грамів 47

Разумно. По вкусу отлично. Принимаю уже два месяца, как раз купил вторую упаковку. Больше всего конечно эффект на восстановлении, вот там да, быстрее, чувствуюешь себя лучше, буквально пара дней и ты готов качать ту же мышцу, хотя объемы у меня не маленькие. Так что с этим все порядок. Из спортпита только амино и оставил пока что.

Хороший состав. Плюс по воздействию - читал до, читаю после приема и вижу, что практически по всем моментам сходится. Тобиж это рабочая история которой можно пользоваться

Наличие глютамина это плюс большой. Прием у меня только перед и после тренировки - 15 перед и 10 после. Супер. На восстановлении ссказывается сразу же. Ну и вкусно получается, амино хороши

Рабочие BCAA, но очень пенятся при замешивании.

ел бы ел, да чувствую что сними восстанавливаюсь лучше.у меня получается в день не меньше 20 грамм амино и прогресс идёт.ноинужно быть готовым к расходу амино, на подготовке - топ1

Никаких претензий)))вообще доволен, что обратил внимание на эти амино, хорошие ведь. Я не отрицаю, что может быть и плацебо, но все равно есть и толк. Доставку получил новой почтой, все супер.

Всаа необходимы. У меня ещё из питания много гейнера из-за нехватки времени на готовку, а сами понимаете что там за питание в гейнере. Поэтому амино необходимо. Ещё вот хочу взять комплект витаминов опти Мэн.

Амино мои рекомендации!

Заказала эти bcaa-шки, банка пришла без мембраны, хотя плёнка поверх крышки была). Вкус очень кислый химический. Второй раз их заказывать не стану

Рекомендую. Покупаю в третий раз, и интересно то, что все разы были по скидке)))

Сразу хочу выразить недовольство связке Магазин+Новая почта. Заказал банку 500 грамм, её сначала упаковали в плёнку с пузырьками, сверху замотали стрейч плёнкой чёрного цвета и наклеили стандартную наклейку Новой почты с номером декларации и т.п. Далее, эту замотанную банку вложили в 3 кг. коробок Новой почты, а всё свободное пространство заполнили бумагой. В итоге за упаковку я переплатил более 60 грн. По самим аминокислотам: вкус грейпфрут - бомба. Но результативность немного хуже, чем у Олимпа.

Денис BCAA.UA

Денис, Здравствуйте, Денис. Благодарим за обратную связь. В связи с внедрением инновационных терминалов в котором посылки с огромной скоростью проходят через сканер квадратной формы (сканирует со всех сторон) новая почта может перепаковать посылку если их не устраивает качество упаковки. Мы обязаны паковать в коробки, если посылка маленькая можем завернуть в пузырчатую пленку и стрейч. В данной ситуации НП посчитала нужным упаковать в коробку. С ув. Отдел качества обслуживания клиентов E-mail:info@bcaa.ua/Viber/Telegram +380 (97) 933 0000.

Купил этот товар. Повелся на скидку. Реально видно, что продукт не совсем качественный. В воде не растворяется как положенно, вкус кислый, вид в стакане не аппетитный. Не знаю, может так должно быть ? Такое впечатление как свернулось молоко…. Хотел бы принимать, но…

Радует наличие глютамина, радует и стоимость. Дешевле других амино. Ну и кайф, что скидка уже идет месяца 4, и я покупаю уже пятую банку по более выгодной цене. Магазин тоже неплох, за самовывоз спасибо - крайне удобно для киевлян.

Перезвонили и отправили в день заказа. Бсаа по вкусу очень хорошие, брала апельсин, не уступают дорогим аналогам. По эффекту ещё не знаю, посмотрим.

Хорошие бцашки, единственное - все (или почти все) вкусы - кислые. Меня это не напрягает, но при покупке - лучше учитывать