Ultimate Nutrition

Характеристики

Melatonin 100% Premium 3мг 60 капсул
Бренд Ultimate Nutrition
Виробництво США
Форма випуску В капсулах
Форма виготовлення в капсулах
Кількість в упаковці 60
Опис

Melatonin 100% Premium 3мг 60 капсул

Гормон "сну", відновник "біологічного годинника" в організмі атлета.

Код товару 22004
Товар відсутній на складі

Характеристики

Melatonin 100% Premium 3мг 60 капсул
Бренд Ultimate Nutrition
Виробництво США
Форма випуску В капсулах
Форма виготовлення в капсулах
Кількість в упаковці 60
Опис

Доставка

по Києву

Оформляйте замовлення і забирайте товар в магазинах в Києві

по Україні

Замовлення оплачені після 15:00 відправляються на наступний день

Нова пошта від 60 грн

При оплаті через наложений платіж відправка замовлень протягом 1-2 днів

Укрпошта від 29 грн

Тільки для сплачених замовлень.
Оплата вважається проведеною в момент зарахування грошових коштів на банківський рахунок продавця

Опис Melatonin 100% Premium

Гормон "сну", відновник "біологічного годинника" в організмі атлета.

Мелатонін   основний гормон епіфізу.

Основні функції:

  • Регулює діяльність ендокринної системи, кров'яний тиск, періодичність сну
  • Регулює сезонну ритміку у багатьох тварин
  • Уповільнює процеси старіння
  • Підсилює ефективність функціонування імунної системи
  • Володіє антиоксидантними властивостями
  • Чи впливає на процеси адаптації при зміні часових поясів 

Крім того, мелатонін бере участь в регуляції:

  • Кров'яного тиску
  • Функцій травного тракту
  • Роботи клітин головного мозку

Антиоксидантний ефект

Мелатонін нейтралізує руйнівні наслідки окислювальних процесів, які є основною причиною старіння і в'янення шкіри. Найважливіша функція мелатоніну антиоксидантна активність, що виявляється в організмі повсюди, так як мелатонін проникає в усі органи і тканини. Механізм антиоксидантної дії виявляється в тому, що мелатонін володіє вираженою здатністю зв'язувати вільні радикали, в тому числі ті що утворюються при перекисному окисленню ліпідів гідроксильних радикалів і екзогенні канцерогени, і, він активує глутатіонпероксидази - фактор захисту організму від вільнорадикального ушкодження. Основні функції антиоксидантної дії мелатоніну спрямована на захист ДНК. У меншій мірі на протекцію протеїнів і ліпідів. Мелатонін найсильніший з відомих ендогенних поглиначів вільних радикалів. В останні роки з'явилися дані, що мелатонін може локалізуватися не тільки в плазмі, але і в ядрах клітин і охороняти макромолекули ядра від оксидативного ушкодження у всіх субклітинних структурах.

Антистресовий ефект.

Після експериментів і прямих клінічних спостережень була сформульована концепція, що епіфіз і його гормон мелатонін входять в захисну систему організму від несприятливих впливів. Епіфіз і мелатонін грають неспецифічну роль, але епіфізарна підтримка здійснюється на всіх рівнях боротьби зі стресом. У разі тривалої стресової ситуації відзначається двухфазна реакція: початковий спад епіфізарної діяльності в резистентну фазу стресу з подальшим різким її підйомом. В експериментах на щурах було доведено, що мелатонін здатний змінювати негативний емоційний стан, знижувати тривожність, яка провокується різними стрессорами Згідно з численними спостереженнями гормон стабілізує діяльність різних ендокринних систем, дезорганізованих стресом, в тому числі ліквідуючи надмірний стресовий адреналовий гиперкортицизм.

Імуностимулюючий ефект.

Важливим наслідком тривалих стресів є стресовий імунодефіцит. Мелатонін сприяє нормалізації імунологічних показників.

Мелатонін та інші епіфізарні гормони можуть бути віднесені до числа геропротективних. Встановлено зв'язок між ступенем вікової інволюції епіфіза і старінням тканин. Відомо, що при старінні знижується ступінь імунологічної захисту, а мелатонін, як уже неодноразово зазначалося, має імуномодулюючу активність.

Мелатонін стимулює імунну систему (імуностимулятор), оскільки бере участь в регуляції функції тимуса і щитовидної залози, підвищуючи активність Т-клітин і фагоцитів, що є попередженням для ряду захворювань і, як показують лабораторні дослідження, уповільнює зростання семи видів ракових клітин, включаючи ракові клітини молочної та передміхурової залоз.

Інші позитивні е ефекти.

Експерименти на лабораторних тваринах показали, що при подовженні світлового дня вони починали швидше старіти: раніше починалася менопауза, накопичувалися вільнорадикальні пошкодження клітин, знижувалася чутливість до інсуліну, розвивалися ожиріння і рак. Мелатонін ключовий координатор біологічних ритмів, але це не єдина його функція. Мелатонін володіє антигонадотропну дією і розглядається як гормональний посередник, який модулює активність репродуктивної системи в залежності від ступеня освітлення. У тварин спостерігалися затримка статевого розвитку самок і зниження секреції тестостерону у самців під впливом високих концентрацій мелатоніну. Крім гормональних ефектів мелатоніну, як і інші біогенні аміни, володіє нейротрансмітерної функціями: він забезпечує збудливість постсинаптичних мембран і бере участь в проведенні нервового імпульсу. Ця дія надзвичайно важливо для забезпечення вісцеральних ефектів і інтеграційних функцій, таких як поведінка, пам'ять і навчання.

Кількість поживних речовин в одній капсулі:   Мелатонін 3 мг.

Інші інгредієнти:   Желатин, стеарат магнію, сироватка і фосфат дикальция.

Рекомендації щодо застосування:   Приймайте одну капсулу в день.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітним і жінкам в період лактації, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка: не є ліками.

Умови зберігання: зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів , в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Термін придатності: дивитися на упаковке.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Відгуки про Melatonin 100% Premium 3мг 60 капсул 0