HTP

Шановні клієнти,всі магазини працюють за графіком: з 10:00 до 19:00 години без вихідних. Також є відправлення замовлень компаніями Нова Пошта та Укрпошта до відділень, які працюють, де це можливо і безпечно.
Фільтри
Код товару: 24308
Black Widow 90 капсул
Жироспалювач який допоможе подолати відчуття голоду
HTP США,  в капсулах
Жироспалювач який допоможе подолати відчуття голоду
HTP

HTP: жиросжигатель Black Widow

Завзяті заняття спортом дарують не тільки задоволення, підвищення самооцінки і самоповагу, а так само ідеальну красиву фігуру. Створити її неможливо тільки лише ретельно тренуваннями, адже в боротьбу з жировими прошарками вже вступають спеціальні жироспалювачі. У спортивному харчуванні цього продукту відводиться особливе місце і шана, і істинний атлет ніколи не вибере неякісного виробника. Популярні жироспалювачі від компанії HTP – то, що не залишило байдужим безліч зоряних професійних шанувальників спорту і просто любителів.

Жироспалювачі HTP

Самим знаменитим продуктом бренду HTP став потужний і визнаний зірками спорту жироспалювач Lipodrene Xtreme. Він має безліч переваг:

- Збільшує метаболізм до гігантських швидкостей;

- Є потужним помічником процесу термогенеза;

- Зупиняє всмоктування серотоніну, що допомагає прибрати зайвий апетит ;

- Гальмує поглинання жирів організмом при прийомі їжі.

Продукт ідеально підходить для тих, хто бажає наповнити свій організм енергією, якої вистачить на весь активний день! Жироспалювач починає ефективно виконувати свою місію вже через півгодини після прийняття. Кожна пігулку, яка складається зі спеціальних трьох шарів з активними речовинами, буде боротися з кожним грамом зайвого жиру в організмі і забезпечить вам активність протягом усього дня. А купити за низькою ціною цей чудо-продукт ви зможете в інтернет магазині Bcaa.ua в Києві та замовити доставку по Україні.