Спортивне харчування в Києві та Україні від BCAA.UA від Gold Star Performance Products за ціною постачальника
При додаванні в замовлення AeroBottle®, доставка по Києву і відправка "Новою Поштою" безкоштовно!

Gold Star Performance Products

EPH Bomb 60 капсул
Код товару 26382
Жироспалювач з потужним складом для ліквідації жиру.
Бренд - Gold Star Performance Products
Виробництво - США
Форма виготовлення - в капсулах

379 грн

Black Annis 25 serv DMAA 150 грамів
Код товару 26374
Допомагає зосередитися і займатися довго і інтенсивно.
Бренд - Gold Star Performance Products
Виробництво - США
Форма виготовлення - в порошку
Вага - 150 грам

349 грн

Black Annis 50 serv DMAA 300 грамів
Код товару 26375
Допомагає зосередитися і займатися довго і інтенсивно.
Бренд - Gold Star Performance Products
Виробництво - США
Форма виготовлення - в порошку
Вага - 300 грам

599 грн

Level UP 90 капсул
Код товару 26609
Підвищує тестостерон, зменшує естроген і пролактин.
Бренд - Gold Star Performance Products
Виробництво - США
Форма виготовлення - в капсулах
Кількість в упаковці - 90
  • Gold Star Performance Products   –   американка бренд спортивного харчування, який виробляє приголомшливі продукти! Компанія вирішила створювати тільки потужні і ефективне спортивне харчування де будуть застосовуватися тільки кращі та інноваційні компоненти, всі компоненти тестуються контролюючими організаціями на хроматографах і спектрометрах HPLC **, GC / MS * яка дозволяє виявити склад всіх мікроелементів будь-якого органічного складу і знайти їх аналоги з такими ж властивостями в складі зразків. Потім це включається до складу добавок. Даний метод дозволяє визначити пропорції компонентів в досліджуваному зразку, їх природу і дію. Всі компоненти науково доведені і забезпечують професійних спортсменів небувалою працездатністю, силою і витривалістю!    GC / MS * -   газова хроматографія-мас-спектрометрії (ГХ-МС ) поєднує в собі особливості газорідинної хроматографії (ГХ) і мас-спектрометрії (МС). Це дозволяє ідентифікувати різні речовини в межах випробуваного зразка. GC-MS має багато застосувань, включаючи виявлення наркотиків, розслідування пожеж, дослідження навколишнього середовища і дослідження вибухових речовин. Його також можна використовувати для ідентифікації невідомих зразків. GC-MS також може використовуватися в аеропорту для виявлення речовин в багажі або на людях. Крім того, GC-MS може ідентифікувати мікроелементи в пошкоджених матеріалах навіть після того, як зразок розпався настільки, що інші тести не можуть працювати.

    GC-MS * -   кращий спосіб для судових експертів ідентифікувати речовини, тому що це специфічний тест. Конкретний тест позитивно ідентифікує фактичне присутність певної речовини в даному зразку. Неспецифічний тест говорить тільки про те, що в зразку знаходяться категорії речовин. Хоча неспецифічний тест міг би статистично визначити особистість речовини, це може привести до хибнопозитивної ідентифікації. 

    HPLC ** -   високоефективна рідинна хроматографія (англ. HPLC, High performance liquid chromatography) — один з ефективних методів розділення складних сумішей речовин, широко застосовуваний як в аналітичній хімії, так і в хімічній технології.