Фортоген

Характеристики

Креатин 500г
Бренд Фортоген
Виробництво Україна
Вага 500 грам
Опис

Креатин 500г

Енергетична бомба для підживлення Ваших м'язів!

Рейтинг (5/5)
17
Відгуки (20)
Код товару 22945
Товар відсутній на складі

Характеристики

Креатин 500г
Бренд Фортоген
Виробництво Україна
Вага 500 грам
Опис

Доставка

по Києву

Оформляйте замовлення і забирайте товар в магазинах в Києві

по Україні

Замовлення оплачені після 15:00 відправляються на наступний день

Нова пошта від 60 грн

При оплаті через наложений платіж відправка замовлень протягом 1-2 днів

Укрпошта від 29 грн

Тільки для сплачених замовлень.
Оплата вважається проведеною в момент зарахування грошових коштів на банківський рахунок продавця

Опис Фортоген Креатин 500г

Енергетична бомба для підживлення Ваших м'язів!

Креатин є звичайним білком. Він утворюється в організмі з трьох амінокислот гліцірін, аргініл, метіонін. Креатин міститься в м'ясі і трохи в рибі, однак так само може синтезуватися в печінці і в нирках. Для прикладу, що б отримати 6г добової норми креатину, дорослій людині потрібно з'їсти до чотирьох кілограмів м'яса в день, що не зовсім зручно і буде супроводжуватися ускладненнями зі здоров'ям. Вживання креатинових добавок стимулює синтез м'язового білка і призводить до збільшення м'язової масси. Також не потрібно плутати збільшення обсягу м'язових волокон з накопиченням в них води, як відбувається при застосуванні стероїдів. Що означає що після прийому курсу креатину м'язи не втратять свою силу і обсяг.

Креатин діє таким чином:

Важливий фактор в силових навантаженнях це можливість організму спортсмена вивільнити якомога більшу кількість енергії. Організм отримує дану енергію розщеплюючи вуглеводи, жири і білки, і саме в такій послідовності   джерелом   енергії в організмі виступає молекула аденозину трифосфату (АТФ). Кількість АТФ в організмі завжди обмежено і від кількості АТФ безпосередньо залежить скільки роботи зможе виконати спортсмен. Вуглеводи, жири і білок в першу чергу, перетворюються в молекули АТФ,   і тільки потім вони можуть використовуватися,   як енергія. Сама ж молекула АТФ є простою речовиною і складається з 1 молекули аденозину і 3 молекул фосфату. Вивільняючи енергію для фізичних навантажень, молекула АТФ отщепляет фосфатну групу і формує нову молекулу – аденозин дифосфат (АДФ). Ця реакція вивільняє найбільшу кількість енергії і   може бути перетворена назад під впливом фосфокреатину. Іншими словами,   для того, що б молекула АДФ знову стала АТФ потрібен фосфокреатин, речовина містить багато енергії. Сам фосфокреатин – це з'єднання креатину і фосфату. Саме фосфокреатин і є головним чинником енергоутворення в м'язах. Креатин в чистій формі накопичується в навантажених м'язах і знову фосфорилюється, перетворюючись в фосфокреатин. Під час   силових тренувань потреба в молекулі АТФ в навантаженому м'язі збільшується в два рази, отже, потреби в фосфокреатин у звичайної людини і у спортсмена різні. Щоб   встановити запаси фосфокреатина і приймається моногідрат креатину. В результаті можна частіше і інтенсивніше тренуватися.

Упаковка - 250г.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Відгуки про Креатин 500г 20

норм тема. но я толком не пропаливал даже количество чето около 10 грамм а то и все 15-20 во время жестких тренировко. но и жрал дохера. вес набирался невероятно я за первый месяц взял какие-то космические 6 кил

Просто черпак сразу в рот и запил быстро, никаких запариваний с коктейлями

Ну на счет энергетической бомбы в описании ребята явно поторопились и не факт что они вообще тестировали этот креатин. это норм за такую сумму, еще и не 300 грамм а полкило. Я не склонен к набору но на 10-15 граммах все же набрал около двух кил. будем смотреть еще.

Это мой первый креатин, спасибо менеджеру что посоветовал этот вариант. Я доволен. Ожидал прирост в весе - получил привес, добавил 2.5 кг за месяц, также ожидал увеличение физ.активности, и получил ее. Здорово. Я просто не знаю, что со мной сделают более дорогие варианты.

Слабоват, поэтому тут порцию нужно увеличивать - минимум 15 грамм в день давать, ну плюс от своего веса отталкиваться, думаю что ребятам за 95 кг можно и по 20-25 грамм. Но все индивидуально, смотрите сами, слдеите за реакцией организма.

Здрасте! Пользуюсь уже полгода, три пачки купил и все принял. Это точно не пять баллов. Но ниже 4 ставить не буду. В таком ценовом сегменте купить полкило креатина вообще возможно? .Оказывается да. И вы удивитесь, но он более менее работает.

Слабкуватий, але подвійна доза дає потрібний ефект

Пижоны скажут, что говно, но они ведь избалованы разными вкусовыми наполнителями. Я же простой работяга, денег немного, этот фортоген креатин спасения для меня. Пачки на два курса за глаза. И прибавляю же, кило стабильно есть.

Неплохо, вот на самом деле. Опыт у меня небольшой, сравню лишь с островитом(апельсин). Результаты похожие, только там за 300 грамм такая цена, а здесь за 500 грамм. Еврейская натура взяла верх, покупаю этот вариант))

Как за такую цену я получил великалепный результат!!!!

Зрозумів що до результатів інших людей взагалі можна не зрівнювати себе. У всіх різні умови, у всіх різні обставини, у всіх різна генетика. Креатин спрацював але не так і сильно, набрав десь 3 кг за один місяць, потім скинув десть кілограмм. Ну в цілому задоволений

4 балла, но все таки Островит ли тот же май протеин лучше(похожая ценовая политика). Но если и правда ценник важен, то берите фортоген, дешевле где-то на 100 гривен и приемлем в воздействии

нормально воздействует. может и немного качество страдает, но здесь цена вообще копеечная, для студентов что-то другое проблематично купить. пока ток єто и спасает.

Читал самые разные отзывы, в сети, да и на самом сайте их много. Подумал еще и все таки взял этот бюджетный вариант. Не жалею ни капли. Работает. Отчетливы помню что до применения креатина вообще не мог тренить более 80 минут. Сейчас выжимаю 100, а иногда и 120 минут.

Дешевый вариант, это собственно меня и привлекло. Сам опробовал, качество хорошее. Дает приток сил бодрости и энергии! Вкус приятный, нет отторжения. советую поробовать.