Характеристики

Primaforce Taurine250 грамів
Бренд PrimaForce
Виробництво США
Форма випуску В порошку
Форма виготовлення в порошку
Вага 250 грам
Опис

Primaforce Taurine250 грамів

Cтабілізує клітинні мембрани, сприяє м'язовим скороченням.

Код товару 22042
Товар відсутній на складі

Характеристики

Primaforce Taurine250 грамів
Бренд PrimaForce
Виробництво США
Форма випуску В порошку
Форма виготовлення в порошку
Вага 250 грам
Опис

Доставка

по Києву

Оформляйте замовлення і забирайте товар в магазинах в Києві

по Україні

Замовлення оплачені до 15:00 відправляються сьогодні*
*
- при наявності товару на складі

Нова пошта від 60 грн

При оплаті через наложений платіж відправка замовлень протягом 1-2 днів

Укрпошта від 29 грн

Тільки для сплачених замовлень.
Оплата вважається проведеною в момент зарахування грошових коштів на банківський рахунок продавця

Опис Taurine від Primaforce

Cтабілізує клітинні мембрани, сприяє м'язовим скороченням.

В волокнах, що повільно скорочуються таурину більше, ніж в тих швидко скорочуються. Мабуть, це пов'язано з тим, що у перших велика оксидативна потужність, а таурин має антиоксидативні властивості. Вчені помітили, що організм втрачає досить багато цієї амінокислоти під час інтенсивних анаеробних тренувань. Досліди над щурами показали, що вона збільшує тренувальні здатності, особливо у людей похилого віку тварин.

Інше дослідження виявило, що таурин допомагає в захисті від м'язових пошкоджень, що викликаються вправами. Автори спостерігали, як споживання додаткового таурину змінило "деякі типи функціональних дефіцитів в скелетних м'язах". "Наші результати припускають, що таурин може підвищити спортивну результативність і в деякій мірі скоротити м'язові травми, викликані вправами".

Наступний експеримент за участю людей підтвердили ці протективні ефекти. Внаслідок посиленого споживання кисню в м'язах збільшується виробництво небезпечних вільних радикалів, здатних пошкодити ДНК в клітинах, що може привести до мутацій, раку та інших неприємних наслідків. В даному дослідженні прийом таурину перед тренуванням значно скоротив пошкодження ДНК, що було зараховано на рахунок його антіиоксидативних властивостей. До того ж, суб'єкти показали збільшення максимального споживання кисню (показник витривалості), збільшення здатності тренуватися довше і підвищення максимального робочого навантаження. Такі ефекти можуть бути наслідком ролі даної амінокислоти в збільшенні серцевого потужності і поліпшення електричних і скорочувальних властивостей скелетних м'язів.

В м'язах таурин стабілізує клітинні мембрани, включаючи сарколемму, навколишнє м'язові волокна. Контролюючи проникнення кальцію в клітину, він таким чином сприяє м'язовим скороченням.

Впливом таурину на функцію електролітів в м'язі можна також пояснити, чому він допомагає запобігти м'язовим судомам. Одна з теорій припускає, що судоми виникають внаслідок втрат натрію і калію під час тренування. Таурин здатний запобігти таким втратам. Транспорту таурину в м'язи сприяє натрій і хлорид, а лактат і бета-аланін йому заважають.

В результаті недавнього експерименту з'ясувалося, що вміст таурину в волокнах, що швидко скорочуюються, значно знижується під час тривалих тренувань, а також, що він підсилює м'язові ензими, що регулюють енерговиробництво та оксидацію жирів. Крім того, таурин стимулює циклічний AMP, що веде до збільшення виходу катехоламінів, таких як адреналін і норадреналін. Обидва вони активують ензим гормоночутливий липазу в жирвих клітинах, що веде до активації вивільнення жирів для використання в енергетичних цілях під час виконання вправ.

Таурин функціонує і як антиоксидант, захищаючи організм від серцево-судинних захворювань і раку. Руйнуючи чужорідні організми, імунні клітини вивільняють вільні радикали - нестабільні кисневі метаболіти, які знищують клітинні мембрани чужинців і вбивають їх. Однак ті ж вільні радикали здатні пошкоджувати і нормальні тканини. При нормальному рівні таурину в організмі, він пов'язує і нейтралізує надлишок вільних радикалів.

Куріння пошкоджує вистилання кровоносних судин і викликає різні захворювання. У 2003 році вчені виявили, що в разі прийому таурину курцями стан ендотелію судин швидко наближається до стану людей що не палять. Такий ефект був помічений лише протягом п'яти днів прийому півтора грам добавки в день, - приблизно стільки ж, скільки міститься в 100-грамової порції риби.

Хоча корисними для здоров'я компонентами риби вважаються омега-3 жири, таурин також відіграє свою роль. Деякі дослідження показали, що він знижує кров'яний тиск і нівелює негативні ефекти високого споживання солі. Стреси викликають підйом кров'яного тиску за допомогою вивільнення адреналіну та норадреналіну, які звужують судини. Амінокислота протистоїть цьому ефекту, знижуючи тиск. Цікаво, що рівень серцево-судинних захворювань є найнижчим у жителів Японії і середземноморських країн, дієти яких відрізняються високим вмістом таурину.

Як вже не раз зазначалося, рафіновані цукри, такі як кукурудзяний сироп, несуть чималу частину відповідальності за епідемію ожиріння в світі, особливо серед молоді. Надлишок фруктози депонує цукор в протеїнових волокнах (це називається глікацією), що вважається головною причиною старіння і втрати тканинами еластичності, коли люди з віком втрачають мобільність.

Склад однієї порції:

Taurine 1400 мг

Рекомендації щодо застосування: 1-2 грами за 20 хвилин до початку тренування.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступномудля дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Відгуки про Primaforce Taurine250 грамів 0

Додавання відгуку

Як ваше ім'я * Введіть коректно ім'я
Електронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте про товар? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!