PrimaForce

Характеристики

PF Citrulline Malate 200 грамів
Бренд PrimaForce
Виробництво США
Форма випуску В порошку
Форма виготовлення в порошку
Вага 200 грам
Опис

PF Citrulline Malate 200 грамів

Зміцнює імунну функцію і збільшує енергетичний потенціал організму.

Рейтинг (5/5)
1
Відгуки (1)
Код товару 22037
Товар відсутній на складі

Характеристики

PF Citrulline Malate 200 грамів
Бренд PrimaForce
Виробництво США
Форма випуску В порошку
Форма виготовлення в порошку
Вага 200 грам
Опис

Доставка

по Києву

Оформляйте замовлення і забирайте товар в магазинах в Києві

по Україні

Замовлення оплачені в неділю відправляються на наступний робочий день

Нова пошта від 60 грн

При оплаті через наложений платіж відправка замовлень протягом 1-2 днів

Укрпошта від 29 грн

Тільки для сплачених замовлень.
Оплата вважається проведеною в момент зарахування грошових коштів на банківський рахунок продавця

Опис PF Citrulline Malate від PrimaForce

Зміцнює імунну функцію і збільшує енергетичний потенціал організму.

Цитрулін - амінокислота, яка не входить до складу будівельних білків, однак має велике число фізіологічних ефектів, цитрулін бере участь в метаболізмі сечовини, він є проміжним метаболітом в утилізації токсичної речовини - аміаку. Назва походить від лат. citrullus, найменування кавуна, з якого він був виділений вперше в 1930 році.

Цитрулін зміцнює імунну функцію і збільшує енергетичний потенціал організму Цитрулін зустрічається в спеціалізованих ензимах, входить до складу шкіри, волосся і оболонки нервів. Цитрулін необхідний для підтримки азотистого балансу в організмі. З цитруліна може утворюватися аргінін - основний донатор азоту, який покращує кровотік в м'язах. Підвищує витривалість і покращує живлення м'язів

Цитрулін широко застосовується в спорті, в тому числі в бодібілдингу, як добавка з метою збільшення продуктивності, прискорення відновлення і поліпшення кровопостачання м'язів. Найчастіше цитрулін випускається у вигляді цитруліна малата. Оскільки цитрулін бере участь в утилізації сечовини, він сприяє швидкому виведенню таких токсинів, як сечовина і молочна кислота. Ці шлаки утворюються в процесі фізичної активності, обміну протеїну і катаболічних реакцій, вони сповільнюють відновлення і знижують фізичні показники атлета. Вчені також визначили, що цитрулін може використовуватися як альтернатива аргініну, оскільки в організмі відбувається інверсія однієї амінокислоти в іншу. Це значить, що цитрулін може збільшувати продукцію гормону росту, секрецію інсуліну і продукцію креатину.

Також в дослідженнях було виявлено, що цитрулін малат в дозі близько 6 г на добу знижує м'язове стомлення, збільшує рівень продукції АТФ на 34%, а також піднімає концентрацію фосфоркреатина на 20% після виконання вправ, що робить його потужним відновлювальним енергетиком, який може істотно поліпшити результати в бодібілдингу, пауерліфтингу та інших силових видах спорту. Цитрулін дозволяє зробити тренування більш інтенсивними, а також скоротити час відновлення. Цитрулін може з успіхом застосовуватися і в аеробних видах спорту - біг, велоспорт, плавання і т.д. для швидкого відновлення і профілактики перетренованості.

Існує думка, що цитрулін має більше переваг перед аргініном, як донатор азоту, так як він краще засвоюється і не руйнується в печінці після абсорбції з травного тракту. Крім того, цитрулін може пригнічувати ферменти, які руйнують оксид азоту. Оптимальний варіант - це поєднання аргініну і цитруліна. Максимальний ефект цитруллина настає на 15 день прийому, однак перші позитивні відчуття виникають вже на 3-4 день прийому. Рекомендована тривалість курсу 1-2 місяці. Цитрулін можна приймати на постійній основі - без перерв.

Мінімальна ефективна доза цитруллина - 6 г на добу. Однак в деяких дослідженнях цитрулін використовувався в дозах 18 грамів на добу, при цьому отримані значно кращі результати. Слід звернути увагу на те, що в багатьох спортивних добавках цитрулін міститься в дуже малих кількостях, які не дозволяють витягти з нього максимальну користь. До сих пір, в ході клінічних випробувань не було виявлено жодного побічного ефекту цитруліна.

Рекомендації щодо застосування : рекомендується приймати на порожній шлунок перед тренуваннями, за 20-30 хвилин. Додаткова порція може бути прийнята вранці і перед сном. Оскільки багато ефектів цитруліна обумовлені підйомом рівня аргініну, специфіка прийому теж однакова. Мінімальна ефективна доза цитруліна - 6 г на добу.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Відгуки про PF Citrulline Malate 200 грамів 1

Пропил вот этот курс цитрруллина мне все понравилось))) С применением проблем не было он неплохой на вкус и не вызывал отторжения. Результат порадовал))