Характеристики

PF Citrulline Malate 200 грамів
Бренд PrimaForce
Виробництво США
Форма випуску В порошку
Форма виготовлення в порошку
Вага 200 грам
Опис

PF Citrulline Malate 200 грамів

Зміцнює імунну функцію і збільшує енергетичний потенціал організму.

Рейтинг (5/5)
1
Відгуки (1)
Код товару 22037
Товар відсутній на складі

Характеристики

PF Citrulline Malate 200 грамів
Бренд PrimaForce
Виробництво США
Форма випуску В порошку
Форма виготовлення в порошку
Вага 200 грам
Опис

Доставка

Доставка по Києву

Оформляйте замовлення і забирайте товар в магазинах в Києві

Доставка по Україні

Замовлення оплачені до 15:00 відправляються сьогодні*
*
- при наявності товару на складі

Новою поштою від 35 грн

При оплаті через наложений платіж відправка замовлень протягом 2-3 днів

Опис PF Citrulline Malate від PrimaForce

Зміцнює імунну функцію і збільшує енергетичний потенціал організму.

Цитрулін - амінокислота, яка не входить до складу будівельних білків, однак має велике число фізіологічних ефектів, цитрулін бере участь в метаболізмі сечовини, він є проміжним метаболітом в утилізації токсичної речовини - аміаку. Назва походить від лат. citrullus, найменування кавуна, з якого він був виділений вперше в 1930 році.

Цитрулін зміцнює імунну функцію і збільшує енергетичний потенціал організму Цитрулін зустрічається в спеціалізованих ензимах, входить до складу шкіри, волосся і оболонки нервів. Цитрулін необхідний для підтримки азотистого балансу в організмі. З цитруліна може утворюватися аргінін - основний донатор азоту, який покращує кровотік в м'язах. Підвищує витривалість і покращує живлення м'язів

Цитрулін широко застосовується в спорті, в тому числі в бодібілдингу, як добавка з метою збільшення продуктивності, прискорення відновлення і поліпшення кровопостачання м'язів. Найчастіше цитрулін випускається у вигляді цитруліна малата. Оскільки цитрулін бере участь в утилізації сечовини, він сприяє швидкому виведенню таких токсинів, як сечовина і молочна кислота. Ці шлаки утворюються в процесі фізичної активності, обміну протеїну і катаболічних реакцій, вони сповільнюють відновлення і знижують фізичні показники атлета. Вчені також визначили, що цитрулін може використовуватися як альтернатива аргініну, оскільки в організмі відбувається інверсія однієї амінокислоти в іншу. Це значить, що цитрулін може збільшувати продукцію гормону росту, секрецію інсуліну і продукцію креатину.

Також в дослідженнях було виявлено, що цитрулін малат в дозі близько 6 г на добу знижує м'язове стомлення, збільшує рівень продукції АТФ на 34%, а також піднімає концентрацію фосфоркреатина на 20% після виконання вправ, що робить його потужним відновлювальним енергетиком, який може істотно поліпшити результати в бодібілдингу, пауерліфтингу та інших силових видах спорту. Цитрулін дозволяє зробити тренування більш інтенсивними, а також скоротити час відновлення. Цитрулін може з успіхом застосовуватися і в аеробних видах спорту - біг, велоспорт, плавання і т.д. для швидкого відновлення і профілактики перетренованості.

Існує думка, що цитрулін має більше переваг перед аргініном, як донатор азоту, так як він краще засвоюється і не руйнується в печінці після абсорбції з травного тракту. Крім того, цитрулін може пригнічувати ферменти, які руйнують оксид азоту. Оптимальний варіант - це поєднання аргініну і цитруліна. Максимальний ефект цитруллина настає на 15 день прийому, однак перші позитивні відчуття виникають вже на 3-4 день прийому. Рекомендована тривалість курсу 1-2 місяці. Цитрулін можна приймати на постійній основі - без перерв.

Мінімальна ефективна доза цитруллина - 6 г на добу. Однак в деяких дослідженнях цитрулін використовувався в дозах 18 грамів на добу, при цьому отримані значно кращі результати. Слід звернути увагу на те, що в багатьох спортивних добавках цитрулін міститься в дуже малих кількостях, які не дозволяють витягти з нього максимальну користь. До сих пір, в ході клінічних випробувань не було виявлено жодного побічного ефекту цитруліна.

Рекомендації щодо застосування : рекомендується приймати на порожній шлунок перед тренуваннями, за 20-30 хвилин. Додаткова порція може бути прийнята вранці і перед сном. Оскільки багато ефектів цитруліна обумовлені підйомом рівня аргініну, специфіка прийому теж однакова. Мінімальна ефективна доза цитруліна - 6 г на добу.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Відгуки про PF Citrulline Malate 200 грамів 1

Додавання відгуку

Як вас звуть? Введіть коректно ім'я
Электронна пошта Введіть коректно email
Що ви думаєте про товар? Заповніть поле

Дякуємо, Ваше повідомлення надіслано на модерацію!

Пропил вот этот курс цитрруллина мне все понравилось))) С применением проблем не было он неплохой на вкус и не вызывал отторжения. Результат порадовал))