Ultimate Nutrition

Характеристики

Horse Power X 225 грамів
Бренд Ultimate Nutrition
Виробництво США
Форма випуску В порошку
Форма виготовлення в порошку
Вага 225 грам
Опис

Horse Power X 225 грамів

Бомбовий робочий предтренік від компанії Ultimate Nutrition.

Код товару 22003
Товар відсутній на складі

Характеристики

Horse Power X 225 грамів
Бренд Ultimate Nutrition
Виробництво США
Форма випуску В порошку
Форма виготовлення в порошку
Вага 225 грам
Опис

Доставка

по Києву

Оформляйте замовлення і забирайте товар в магазинах в Києві

по Україні

Замовлення оплачені до 15:00 відправляються сьогодні*
*
- при наявності товару на складі

Нова пошта від 60 грн

При оплаті через наложений платіж відправка замовлень протягом 1-2 днів

Укрпошта від 29 грн

Тільки для сплачених замовлень.
Оплата вважається проведеною в момент зарахування грошових коштів на банківський рахунок продавця

Опис Horse Power X

Бомбовий робочий предтренік від компанії Ultimate Nutrition.

Ця нова чудова формула поєднує в собі двадцять незамінних інгредієнтів, які працюють на збільшення сили, витривалості, поліпшення відновлення і розширення судин. Horse Power діє на збільшення виробництва оксиду азоту в організмі для отримання необхідних переваг від цього процесу. Оксид азоту створює в вашому організмі анаболічну середу, шляхом збільшення припливу крові до працюючих м'язів, сприяючи м'язовому росту, збільшення кровоносних судин, збільшення сили і швидкому відновленню м'язів. Розширення кровоносних судин допомагає збільшити приплив крові до м'язів, таким чином приносячи м'язам необхідні поживні речовини, кисень і гормони.

Horse Power від Ultimate Nutrition містить двадцять високо анаболічних волюмізуюючих інгредієнтів, включаючи 3 види креатину, 3 види аргініну, бетаїн HCL, таурин і N-ацетил-L-глютамин. Вони працюють в поєднанні з потужною сумішшю що складається з бета-аланіну, гліцерин моностеарат, MCT, цитрулін етил ефір малата, L-норваліна, гуанідінопропіоновой кислоти, гіностемми пятілістной, орнитина альфа кетоглютарат, R-альфа ліпоєвої кислоти, рутаекарпіна і глкоциамина.

Суміш з Kre-Alkalyn / креатин етил ефіру / трікреатін малата дає вам добре розчинний креатин володіє чудовою біодоступністю, у порівнянні зі звичайним креатином моногідратом. Поєднання цих трьох потужних форм креатину дає можливість креатину повністю всмоктуватися в кров, де він траспортується до м'язової тканини і поглинається там м'язовими клітинами з високою ефективністю. Крім того, так як трікреатін малат пов'язаний з яблучною кислотою, виробляється більше АТФ (аденозин трифосфат).

Horse Power включає в себе аргінін альфа кетоглютарат (AAKG), аргінін етил ефір дигидрохлорид і аргінін кетоізокапроат для збільшення рівня оксиду азоту, який збільшує приплив крові і забезпечує постійне постачання м'язів анаболічними поживними речовинами. Крім того, збільшується виробництво оксиду азоту і збільшується час перебування оксиду азоту в організмі, при цьому не створюється перешкод для засвоєння креатину.

Horse Power також містить амінокислоти надають вирішальні дію при наборі м'язової маси. Цитрулін етил ефір малат стимулює вироблення енергії, зміцнює імунну систему і перетворюється при метаболізмі в L-аргінін. В результаті, регулюється вироблення оскіда азоту. Бета-аланін безпосередньо впливає на силу м'язів, шляхом утилізації кислоти, яка утворюється в м'язах і допомагає запобігти втраті м'язів, яка відбувається в результаті ацидозу (порушення кислотно-лужного балансу). Він також допомагає поліпшити волюмізуюючий ефект від креатину, роблячи м'язи більш повними. Таурин поліпшує працездатність на тренуванні, а також покращує скоротливі властивості скелетних м'язів. Він розширює м'язові клітини, підвищуючи гідратацію, в результаті чого значно збільшується синтез протеїну.

Horse Power містить найпотужнішу, найбільш стабільну і саму біодоступність форму R-альфа ліпоєвої кислоти (R-ALA), а також глютамін. R-ALA це форма альфа ліпоєвої кислоти, яка присутня в організмі від природи, R-ALA це сама біологічно активна форма альфа ліпоєвої кислоти. N-ацетил-L-глютамин (NAG) це дуже стабільна і біодоступна форма широко поширеною амінокислотою L-глютамин. В результаті, ви отримуєте чудове відновлення, клітинну волюмізацію, виділення гормону росту, синтез протеїну, підтримання імуннитета і антикатаболічний ефект.

Глікоциамін, безпосередній попередник креатину, він не тільки сприяє виробленню організмом власного креатину, але також підвищує запаси креатин фосфату в скелетних м'язах для будівництва значних і об'ємних м'язів. Глікоциамін, як R-ALA, потужний інсуліноподібний агент, який сприяє великим запасам креатин фосфату в скелетних м'язах, без використання цукру.

Якщо ви в цілому поглянете на нашу формулу, ви зрозумієте, чому Horse Power від Ultimate Nutrition отримує схвальні відгуки від наших покупців. Horse Power значно збільшує запаси глікогену, креатину, виробництво АТФ і затримку азоту. Кінцевим результатом є неймовірне збільшення обсягу м'язів, спортивних досягнень і сухій м'язовій масі. З двадцятьма інгредієнтами діючими для збільшення виробництва оксиду азоту, ви будете в захваті від божевільного пампа, який ви отримаєте, використовуючи Horse Power.

Склад однієї порції (1 мірна ложка - 20 гр.) Продукту **: 

Калорії 12
Всього вуглеводів 3 гр 
Kre-Alkalyn 1,5 гр
Креатин етил ефір 1,1 гр
Три-креатин малат 1,5 гр
Бетаин гідрохлорид 2 гр
Таурин (мікронізований) 2 гр
N-ацетил-L-глютамин 1,1 гр
Цукор 2 гр
Потужна суміш NO 4000 мг

аргінін альфа кетоглютарат, аргінін етил ефір дигидрохлорид

  • Суміш Horse Power - 5800 мг.

бета-аланін, гліцерин моностеарат, тригліцериди із середньою ланцюжком, цитрулін етил ефір малат, L-норвалін, гуанідінопропіоновая кислота, гіностемма пятілістная, орнітин альфа кетоглютарат, аргінін кетоізокапроат, R-альфа ліпоєва кислота, рутаекарпін і гликоциамин 

Інші інгредієнти **: натуральні і штучні ароматизатори і сукралоза.

Рекомендації щодо застосування: приймайте 1 порцію (1 мірну ложку) з 240 мл. води 2 рази на день. Ми рекомендуємо вам приймати одну з порцій приблизно за 30-45 хвилин до тренування. Коли ви приймаєте Horse Power, ми рекомендуємо приймати його циклами: 12 тижнів вживаєте, 4 тижні відпочинку. Після 4 тижнів перерви, можна починати новий 12 тижневий цикл.

Порцій в упаковці: 45 .

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка: не є ліками.

Умови зберігання: зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів , в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Термін придатності: дивитися на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Відгуки про Horse Power X 225 грамів 0