Optimum Nutrition

Характеристики

СGT 10 (Creatine, Glutamine, Taurine) 450 грам
Бренд Optimum Nutrition
Виробництво США
Кількість в упаковці 30
Опис

СGT 10 (Creatine, Glutamine, Taurine) 450 грам

Дозволяє проводити тренування з найвищою інтенсивністю, уповільнити наступ

Код товару 22175
Товар відсутній на складі

Характеристики

СGT 10 (Creatine, Glutamine, Taurine) 450 грам
Бренд Optimum Nutrition
Виробництво США
Кількість в упаковці 30
Опис

Доставка

по Києву

Оформляйте замовлення і забирайте товар в магазинах в Києві

по Україні

Замовлення оплачені в неділю відправляються на наступний робочий день

Нова пошта від 60 грн

При оплаті через наложений платіж відправка замовлень протягом 1-2 днів

Укрпошта від 29 грн

Тільки для сплачених замовлень.
Оплата вважається проведеною в момент зарахування грошових коштів на банківський рахунок продавця

Опис Optimum Nutrition СGT 10 (Creatine, Glutamine, Taurine)

Дозволяє проводити тренування з найвищою інтенсивністю, уповільнити наступ

Optimum nutrition Creatine-Glutamine-Taurine - спортивне харчування, прийом якого дозволяє проводити тренування з найвищою інтенсивністю, уповільнити наступ втоми, підвищити витривалість і збільшити працездатність.

Creatine-Glutamine-Taurine містить креaтін, а прийом креатину сприяє збільшенню внутрішньом'язових запасів креатин-фосфату, що дозволяє домагатися найбільшого ефекту суперкомпенсації (великого росту м'язів).

Glutamine – aмінокіслота з потужним анаболічним ефектом. Крім того, глютамин є головним джерелом енергії для клітин імунної системи.

L-Taurine - це амінокіслота - антиоксидант. Допомагає засвоюватися креатину і грає важливу роль в розчиненні жиру, поліпшення зору, стабілізації клітинних мембран.

Креатин бере участь в синтезі і накопиченні в м'язовій тканині високоенергетичного з'єднання аденозин-трифосфату (АТФ) - основного енергетичного субстрату, який, розщеплюючи, вивільняє енергію, що забезпечує рухову активність м'язів. Додатковий прийом креатину дозволяє проводити тренування з найвищою інтенсивністю, уповільнити наступ втоми, підвищити витривалість і збільшити працездатність. Прийом креатину сприяє збільшенню внутрішньом'язових запасів креатин-фосфату, що дозволяє домагатися найбільшого ефекту суперкомпенсації (великого росту м'язів). В ігрових видах спорту підвищені запаси креатин-фосфату збільшують готовність м'язів до виконання таких рухів, як стрибки, ривки і прискорення.

GLUTAMINE – aмінокіслота з потужним анаболічним ефектом У звичайних умовах м'язові клітини повні глютаміном, причому його присутність грає роль "магніту" для інших амінокислот. Вони безперервним потоком просочуються всередину клітини, щоб стати будівельним матеріалом для внутрішньоклітинного білкового синтезу. Оскільки разом з амінокислотами в клітину проникає і натрій, для зниження його концентрації клітина впускає всередину себе воду. Вода ж, як відомо, це стимулятор білкового синтезу. В результаті всі внутрішні білкові структури клітини розростаються і збільшуються в обсязі, тобто створюються анаболічні умови. Крім того, відзначимо, що глютамін є головним джерелом енергії для клітин імунної системи. Відповідно, його недолік викликає імунний збій і прогресію захворювання.

L-Taurine - це Амінокислота - антиоксидант. Допомагає засвоюватися креатину. Входить в усі транспортні системи креатину. Це непротеїнова амінокислота - це кінцевий продукт розпаду амінокислоти Л-цистеїну. Відіграє важливу роль в розчиненні жиру, поліпшення зору, стабілізаціяі клітинних мембран.

Від тренованості організму, якості м'язів і споживання креатину залежить величина необхідного запасу. Підвищений вміст креатину дозволяє збільшити навантаження тренувань до 30% і забезпечує вже через короткий проміжок часу значний приріст вільної від жиру м'язової маси.

Застосування CGT-10 з L-глутамін дозволяє якомога швидше нормалізувати рівень глутаміну в організмі і значно прискорити процес нарощування м'язової маси. Особливо ж ефективна комбінація креатину, глутаміну і таурину в новій формулі CGT-10 від Optimum Nutrition.

Склад однієї порції (2 чайні ложки - 10г):

100% моногідрат креатину 5 г
L-Glutamine 3,5 г
Таурин 1,5 г

Спосіб застосування: Приймати 10 г (2 чайні ложки) в день. Запивати будь-яким фруктовим соком або водою.
Для найкращих результатів приймати CGT-10 краще за 45-60 хвилин до тренування і / або відразу ж після закінчення тренінгу.

Смак: Без смаку

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, особам до 18 років. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Примітка: не є ліками.

Умови зберігання: зберігати подалі від прямого попадання сонячних променів , в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Термін придатності: дивитися на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Відгуки про СGT 10 (Creatine, Glutamine, Taurine) 450 грам 0