Dymatize Nutrition

Характеристики

Elite Mega Gainer 2900 грамів
Бренд Dymatize Nutrition
Виробництво США
Вага 2900 грам
Опис

Elite Mega Gainer 2900 грамів

Повний спектр замінних і незамінних амінокислот, вуглеводів.

Код товару 22128
Товар відсутній на складі

Характеристики

Elite Mega Gainer 2900 грамів
Бренд Dymatize Nutrition
Виробництво США
Вага 2900 грам
Опис

Доставка

по Києву

Оформляйте замовлення і забирайте товар в магазинах в Києві

по Україні

Замовлення оплачені в неділю відправляються на наступний робочий день

Нова пошта від 60 грн

При оплаті через наложений платіж відправка замовлень протягом 1-2 днів

Укрпошта від 29 грн

Тільки для сплачених замовлень.
Оплата вважається проведеною в момент зарахування грошових коштів на банківський рахунок продавця

Опис DYMATIZE MEGA GAINER

Повний спектр замінних і незамінних амінокислот, вуглеводів.

DYMATIZE MEGA GAINER – ексклюзивна формула, що забезпечує повним спектром замінних і незамінних амінокислот у вільній формі з простими і складними вуглеводами. Кожна порція пройшла ензиматичну лабораторну обробку для поліпшення травлення і для максимального засвоєння поживних речовин. Білок використаний в MEGA GAINER пройшов саму передову обробку за допомогою технології поперечного потоку і мікрофільтрації. Білок має мінімальний рівень лактози і володіє унікальним амінокислотним складом.

DYMATIZE MEGA GAINER – за короткий час допоможе накопичити високий рівень азоту в організмі, який є важливим фактором для клітинного відновлення, м'язового анаболізму і протеїнового синтезу.

DYMATIZE MEGA GAINER – містить високий рівень антикатаболічних амінокислот у вільній формі з развлетвленной боковими ланцюжками (ВСАА). Ці амінокислоти з розгалуженними боковими ланцюжками (ВСАА) є відмінним джерелом додаткової енергії для м'язових клітин, яка витрачається в процесі інтенсивних тренувань. Ті ж (ВСАА) використані, щоб сприяти клітинному відновленню і росту. (ВСАА) – є найважливішою частиною правильно спланованого харчування в період стресів, дієт, інтенсивних тренувань.

DYMATIZE MEGA GAINER – містить оптимальне співвідношення вуглеводів по відношенню до білка, щоб живити м'язи в процесі тренувань і заповнювати запаси глікогену після них, але без зайвого вуглеводного перевантаження, щоб не викликати сонливості і млявості.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Відгуки про Elite Mega Gainer 2900 грамів 0