Gaspari Nutrition

Характеристики

Gaspari Glutamine 300 грамів
Бренд Gaspari Nutrition
Виробництво США
Форма випуску В порошку
Форма виготовлення в порошку
Вага 300 грам
Опис

Gaspari Glutamine 300 грамів

Зміцнює імунну систему, збільшує запаси глікогену.

Код товару 22143
Товар відсутній на складі

Характеристики

Gaspari Glutamine 300 грамів
Бренд Gaspari Nutrition
Виробництво США
Форма випуску В порошку
Форма виготовлення в порошку
Вага 300 грам
Опис

Доставка

по Києву

Оформляйте замовлення і забирайте товар в магазинах в Києві

по Україні

Замовлення оплачені після 15:00 відправляються на наступний день

Нова пошта від 60 грн

При оплаті через наложений платіж відправка замовлень протягом 1-2 днів

Укрпошта від 29 грн

Тільки для сплачених замовлень.
Оплата вважається проведеною в момент зарахування грошових коштів на банківський рахунок продавця

Опис GLUTAMINE від Gaspari Nutrition

Зміцнює імунну систему, збільшує запаси глікогену.

Gaspari GLUTAMINE збільшує здатність організму виробляти гормон росту (ГР). ГР сприяє метаболізму жирів в організмі і підтримує зростання м'язової тканини. Нарешті, в процесі метаболізму глютамин також може перетворюватися в печінці в глюкозу, сприяючи тим самим накопиченню глікогену в м'язах.

Під час тренування або під час метаболічного стресу, потреба в Gaspari GLUTAMINE помітно зростає. Він запобігає руйнуванню білків. Цікаво, що глютамін протягом багатьох років застосовується в екстренній медичній допомозі для пацієнтів, які знаходяться в стресових, катаболічних станах. В таких умовах, тіло витягує з м'язів глютамін для використання в більш важливих процесах життєзабезпечення. Для запобігання втрати м'язової тканини, пацієнтам вводять високі дози глютаміна. В деякій мірі, це схоже з тим, що відбувається у бодібілдерів, які піддають м'язи посиленим навантаженням. Звідси і виникає необхідність у високому рівні глютаміна. Він також є важливим препаратом для лікування СНІДу та синдрому хронічної втоми.

Вживання Gaspari GLUTAMINE (глутаміну) здоровими людьми призводить до покращення композиції тіла і підвищення спортивних показників. У дослідженні, які порівнювали ефекти глютаміна і плацебо (мальтодекстрин) на вагу в одному максимальному присяді, піковий момент розгинання ноги в колінному суглобі, суху масу тіла і розщеплення потеіна, значення показали рівне поліпшення в обох групах. Додатково до цього випробовувані в плацебо контрольованому дослідженні, отримували високу одноразову дозу глютаміна в 0,3 грама на кілограм ваги тіла (це приблизно 20 грам на 70кг ваги) за 1 годину до тренування, не показали підвищення робочих в роботі з обтяженнями. Крім того, твердження, що глютамін здатний гальмувати розщеплення м'язового протеїну і покращувати імунну функцію, сильно прикрашені. Потрібні дуже високі (більше 20 грамів в день) дози і постійний прийом, щоб подібні ефекти дійсності проявилися.

Вживання глутаміну після тренування виявився досить ефективним у відновленні рівня м'язового глікогену. Це може виявитися цінною якістю для тих, хто сидить на дієті з низьким вмістом вуглеводів, переважно через те, що прийом одного глютамина НЕ викликає збільшення інсуліну. Тому нижченаведені рекомендації засновані на здатності глютаміна до відновлення глікогену при відсутності вуглеводів.

Gaspari GLUTAMINE :

  • підтримує зростання м'язової тканини.
  • протистоїть катаболічним процесам
  • зміцнює імунну систему
  • збільшує запаси глікогену
  • збільшує виділення гормону росту
  • надає допомогу в підтримці Ph балансу організму

Склад однієї порції (1 чайна ложка - 4,5 г):

Калорії 18 ккал
Всього жирів 0 г
Всього вуглеводів 0 г
Глютамін 4 г

Рекомендації щодо застосування: додайте чайну ложку Glutamine в 240 мл води або Вашого улюбленого напою. Приймайте на порожній шлунок перед сном, щоб значно збільшити виробництво гормону росту. Для досягнення найкращих результатів використовуйте 2-3 порції в день, включаючи нетренувальні дні.

Протипоказання : індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не призначений для використання при вагітності, в період лактації, а також особами до 18 років. Перед прийомом препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Примітка : не є лікарським засобом.

Умови зберігання : контейнер слід зберігати щільно закритим , в сухому прохолодному місці подалі від нагрівальних елементів, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності : вказано на упаковці.

Зовнішній вигляд упаковки може змінюватись виробником без попередження.

Відгуки про Gaspari Glutamine 300 грамів 0